Sohbet Xiaomi mi box 4k kumanda sorunu

guardline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersi
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
8
Uzun süredir kullandığım mi box 4k cihaz kumandası bağlantıyı birden kesti. Google kumanda programı ile ayarlardan fabrika ayarlarına çevirdim. Cihaz sıfırlandıktan sonra SOL ve YUVARLAK simgeli tuşa aynı anda basmama rağmen kumandayı cihaz görmedi. Kısacası artık cihazı kullanamıyorum. Ne yapacağım yardım eder misiniz?

ckardesler

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cenker
Cihazım
Xiaomi Mi Box
Konular
1
Uzun süredir kullandığım mi box 4k cihaz kumandası bağlantıyı birden kesti. Google kumanda programı ile ayarlardan fabrika ayarlarına çevirdim. Cihaz sıfırlandıktan sonra SOL ve YUVARLAK simgeli tuşa aynı anda basmama rağmen kumandayı cihaz görmedi. Kısacası artık cihazı kullanamıyorum. Ne yapacağım yardım eder misiniz?

Selamlar aynı sorunu yaşıyorum. Çözüm bulabildiniz mi? Bende de daha önceleri de olmuştu hep bir şekilde çözebilmiştim. Hatta daha önce de fabrika ayarlarına alıp çözdüğüm de olmuştu. Şimdi yine fabrika ayarlarına döndürdüm ve kumandayı görmediği için cihazı da yeniden kuramıyorum. Çok can sıkıcı bi durum. Çözüm bulabildiyesniz bana da yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler.

xman03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8 PR
Konular
1
Varmı bu sorunun cevabı çaresi çözümü?
Sene 2021 hâlâ cevap yok.