Soru Xiaomi mi batarya değişimi

krydnsmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
koray danışm
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
7
Oncelikle iyi forumlar xiaomi mi4 telefonumu 10 ay önce aldım geçtiğimiz hafta kapandı ve daha açılmadı garantiye evoya yolladım batarya degismisler problem bataryadaymis 10 ay gibi bi surede batarya neden bozulur sarj cihazim orjinal telefonu asla başka bir cihazla sarj etmedim
Diğer bi soru ise acaba orjinal batarya takıp takmadiklarini nasıl anlarım

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
telefonun kapagını acmaktan baska bir careniz yok sanırım performansını merak ediyorsanız accubattery den mah testi yapabilirsiniz orjinal olmayan bit batarya ile suan mi 5 de 3200 mah kullanıyorum dün değiştirdim

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
telefonun kapagını acmaktan baska bir careniz yok sanırım performansını merak ediyorsanız accubattery den mah testi yapabilirsiniz orjinal olmayan bit batarya ile suan mi 5 de 3200 mah kullanıyorum dün değiştirdim
Hangi ürünü aldınız, ekran süresi ve bekleme süresi nasıl acaba?

Oyla:

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
Hangi ürünü aldınız, ekran süresi ve bekleme süresi nasıl acaba?
gps hariç herşey acıkken ekran acık performansı 8 9 saat arası değişiyor ekran kapalı 31 32 saat arası değişiyor da da ile başlayan bir marka üzerinde 3800 mah yazıyor kullanım acısından bir sorun yaşamadım su ana kadar quick charge destekliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

belirtmem gerekli ki linege os kullanıyorum bilgileri accubattery pro uygulamasından aldım kendi hislerime göre ekran suresi daha fazla bile olabilir.

Oyla:
Üst Alt