Yardım Xiaomi Mi A2 ROM Atma

LokumBaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lokman
Cihazım
Xiaomi mi a2
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Merhaba. Yakın zamanda telefonuma Android Pie işletim sistemini kurmak istedim fakat başarılı olamadım. Bootloader'ı açtım, twrp yüklemeden Android Pie yüklemeyi denedim(bilmediğimden kaynaklı). Videoda"fastboot erase system" yazmamı istedi, yazdım. Şuan telefonum herhangi bir işletim sistemine sahip değil. Android One yazısını görüyorum, bootloader ekranı, ardından tekrar Android One yazısı çıkıyor ve bu şarj bitene kadar tekrarlanıyor. Kapatma tuşuna basılı tutarak veya herhangi farklı bir yolla telefonumu kapatamıyorum. twrp yüklerken sürekli hata alıyorum ve aynı komutu ard arda yazmama rağmen farklı hatalar veriyor. İnternetteki twrp yükleme videolarına ve forumlarına baktım fakat ya ben yapamadım yada ortada bir sorun var. Eğer isterseniz teamviewer için ip ve şifreyi verebilirim. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

LokumBaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lokman
Cihazım
Xiaomi mi a2
Meslek
Öğrenci
Konular
1
FAILED (Write to device failed (Unknown error)). Öneriniz için teşekkür ederim.

Oyla:

yetiskinx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
a2 lite
Konular
17
Merhaba. Yakın zamanda telefonuma Android Pie işletim sistemini kurmak istedim fakat başarılı olamadım. Bootloader'ı açtım, twrp yüklemeden Android Pie yüklemeyi denedim(bilmediğimden kaynaklı). Videoda"fastboot erase system" yazmamı istedi, yazdım. Şuan telefonum herhangi bir işletim sistemine sahip değil. Android One yazısını görüyorum, bootloader ekranı, ardından tekrar Android One yazısı çıkıyor ve bu şarj bitene kadar tekrarlanıyor. Kapatma tuşuna basılı tutarak veya herhangi farklı bir yolla telefonumu kapatamıyorum. twrp yüklerken sürekli hata alıyorum ve aynı komutu ard arda yazmama rağmen farklı hatalar veriyor. İnternetteki twrp yükleme videolarına ve forumlarına baktım fakat ya ben yapamadım yada ortada bir sorun var. Eğer isterseniz teamviewer için ip ve şifreyi verebilirim. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.
Xiaomi nin sitesinden stock rom dosyasını indirip mi flash uygulaması ile yüklerseniz sorun çözülür. Korkacak birşey yok

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

LokumBaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Lokman
Cihazım
Xiaomi mi a2
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Şuanki durumda twrp yükleyip, Android 9 yüklemem mümkün müdür? Mümkünse bu yoldan devam etmek isterim.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek