Yardım Xiaomi mi a2 lite telefonum bricklendi

KaysRekt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hidayet
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilinmiyor.
Telefon Modeli
Mi A2 Lite
Bootloader Kilidi
Açık
Dostlar selam dün eve geldiğimde telefonum donmaya başladı ardından telefonun dokunmatiği vs gitti bende telefonu kapattım ardından tekrar açmak istediğimde açılmadı durmadan beyaz ekranda 4 renk dönüp duruyordu 14. açma girişimimde uzun beklemeler sonucu telefon açıldı ana ekran geldi fakat hiçbir işlem yapamadım 1 yere dokunduğum zaman 1 dakika sonra tepki veriyordu ve telefon 10 15 dk sonra tekrar kapanıyordu galiba telefonum bricklendi recovery moda girip fabrika ayarlarına döndürebiliyorum telefonu fakat telefonumda bazı önemli resimler var bunları kurtarmanın herhangi bir yolu yok mudur acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Dostlar selam dün eve geldiğimde telefonum donmaya başladı ardından telefonun dokunmatiği vs gitti bende telefonu kapattım ardından tekrar açmak istediğimde açılmadı durmadan beyaz ekranda 4 renk dönüp duruyordu 14. açma girişimimde uzun beklemeler sonucu telefon açıldı ana ekran geldi fakat hiçbir işlem yapamadım 1 yere dokunduğum zaman 1 dakika sonra tepki veriyordu ve telefon 10 15 dk sonra tekrar kapanıyordu galiba telefonum bricklendi recovery moda girip fabrika ayarlarına döndürebiliyorum telefonu fakat telefonumda bazı önemli resimler var bunları kurtarmanın herhangi bir yolu yok mudur acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Cihazı bir şekilde tekrar açıp dosyaları almaya çalışın hocam. Veya Eğer bootloader açık ise twrp kurup, twrp üzerinden alabilirsiniz.

Oyla:

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
hocam fastboot moduna girebiliyor musunuz

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazda ya sıvı teması yâda trojan benzeri birşey olmalı hocam.
Yazılım sorunu olsaydı hiç açılmaz bootlopta kalırdı.
Açılıp kapanması demek spesifik bir durum sıvı teması trojan veya data çakışması olabilir ama Data çakışması cihazın açılmayıp bootlopta kalması ile sonuçlanır genel olarak

Oyla:
Üst Alt