Yardım Xiaomi Mi A2 lite şarj problemi

Doçent

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
A2 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
9.0
Telefon Modeli
Mi A2 lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba Arkadaşlar (mi a2 lite)
Ben cihazı kasımda aldım. 5 ocak güncellemesinden sonra bataryası çok hızlı bitmeye başladı. Kontrol etmeye başladım sadece 3 dk ekran açıklığında %10 şarj eksiliyor. Aynı hızda da şarj oluyor. Telefonu kapatıp şarj ettim bir kere tam şarj oldu ve gereken gereken performansı gösterdi. Beni 2 güne yakın idare etti. Bu durum düzelir mi? Yeni bir güncellemeyle? Aynı sıkıntıyı yaşayanlar var mı? Perpa'da garantisi var, götürmeyi miyim? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
İyi günler

YusufHoca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Örtimü
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Merhaba Arkadaşlar (mi a2 lite)
Ben cihazı kasımda aldım. 5 ocak güncellemesinden sonra bataryası çok hızlı bitmeye başladı. Kontrol etmeye başladım sadece 3 dk ekran açıklığında %10 şarj eksiliyor. Aynı hızda da şarj oluyor. Telefonu kapatıp şarj ettim bir kere tam şarj oldu ve gereken gereken performansı gösterdi. Beni 2 güne yakın idare etti. Bu durum düzelir mi? Yeni bir güncellemeyle? Aynı sıkıntıyı yaşayanlar var mı? Perpa'da garantisi var, götürmeyi miyim? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
İyi günler

Benimde şarjım hızlı bitiyor ancak 3dk da %10 gitmiyor. 2 saatte %99 dan %90'a indi tek yaptığım instagramda dolaşmak ve youtube den film izlemek.

Oyla:
Üst Alt