Yardım Xiaomi Mi A2 Lite Android 10 wifi sorunu.

Epkah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
Xiaomi A2 Lite
Konular
1
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Dün telefonumu android 10 sürümüne güncelledim fakat güncellemeden sonra wifi ağına bağlandığımda internet hızı çok yavaşlıyor. Normalde bilgisayardan ve farklı cihazlardan aldığım internet hızı 24mb olmasına rağmen telefonumda 3mb'den yukarıya çıkmıyor. Mobil veriye geçtiğimde sorun düzeliyor gayet hızlı fakat wifi ağına bağlandığımda hız 3mb'i geçmiyor. Bir çok şey denedim fakat çözüm bulamadım, sizce sorun ne olabilir? Bluetooth kapalı.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Dün telefonumu android 10 sürümüne güncelledim fakat güncellemeden sonra wifi ağına bağlandığımda internet hızı çok yavaşlıyor. Normalde bilgisayardan ve farklı cihazlardan aldığım internet hızı 24mb olmasına rağmen telefonumda 3mb'den yukarıya çıkmıyor. Mobil veriye geçtiğimde sorun düzeliyor gayet hızlı fakat wifi ağına bağlandığımda hız 3mb'i geçmiyor. Bir çok şey denedim fakat çözüm bulamadım, sizce sorun ne olabilir? Bluetooth kapalı.
Güncelleme sorunlu geldi ve geri çekildi telefonlar güncelleme sonrası açılmadı çoğunda brick oldu o yüzden şimdilik eski sürüme geçiş yapabilirsiniz

Oyla:

Mtt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
A2 Lite
Konular
0
Arkadaşım bende hala aynı sorun var tamamen aynısı.Çozebildin mı kardeşim.Telefonu garantiye göndermeyi düşünüyorum yarın

Oyla:

ByBlaCk4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusufcan
Cihazım
E5603
Konular
0
Arkadaşım bende hala aynı sorun var tamamen aynısı.Çozebildin mı kardeşim.Telefonu garantiye göndermeyi düşünüyorum yarın
garantiyle felan uğraşmayın derim, az biraz yazılımdan anlıyorsanız yada anlayan tanıdığınız varsa custom rom kurun, stock romda baya bi hata var ve droplar olmakta, derpfest android11 kurulu şuan cihazımda yağ gibi akıyor tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt