Yardım Xiaomi Mi A2 Gece Modu Açılmıyor

eskrate

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
1
Selamlar, dün Mi A2 cihazımı fabrika ayarlarına sıfırladım sıfırlamadan önce karanlık tema gayet iyi çalışır durumdaydı hiçbir sorunu yoktu ama fabrika ayarlarına sıfırladığımda koyu temayı seçsem bile değişim olmuyor. Instagram gece modu için beta sürecine katıldım ayarlarda onun ayarlarını da göremedim ne yazık ki. Soranlar için bütün güncellemelerini yaptım cihazda bu sorun hariç hiçbi sıkıntı yok. Sebebi ne olabilir ?

Cihazın teması koyu olduğunda :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cihazın teması açık olduğunda :

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Selamlar, dün Mi A2 cihazımı fabrika ayarlarına sıfırladım sıfırlamadan önce karanlık tema gayet iyi çalışır durumdaydı hiçbir sorunu yoktu ama fabrika ayarlarına sıfırladığımda koyu temayı seçsem bile değişim olmuyor. Instagram gece modu için beta sürecine katıldım ayarlarda onun ayarlarını da göremedim ne yazık ki. Soranlar için bütün güncellemelerini yaptım cihazda bu sorun hariç hiçbi sıkıntı yok. Sebebi ne olabilir ?

Cihazın teması koyu olduğunda :

Cihazın teması açık olduğunda :

Hocam bende mi a2 sahibiyim. Gece modunu asla kullanamadım. Sizde nasıl çalıştı bilmiyorum ama şuan bile gece modu çalışmıyor.

Oyla:

eskrate

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
1
Hocam bende mi a2 sahibiyim. Gece modunu asla kullanamadım. Sizde nasıl çalıştı bilmiyorum ama şuan bile gece modu çalışmıyor.
Öncesinde hiç sorunu yoktu gayet düzgün çalışıyodu ona çok alıştım ya şuan gözümü acıtıyor feci bi şekilde

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Öncesinde hiç sorunu yoktu gayet düzgün çalışıyodu ona çok alıştım ya şuan gözümü acıtıyor feci bi şekilde

Stok romda buna çözüm bulamazsınız hocam. Ama instagram için diyorsanız, instagramınızı silin ve şu linktekini kurunuz.

Oyla:

eskrate

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
1
Stok romda buna çözüm bulamazsınız hocam. Ama instagram için diyorsanız, instagramınızı silin ve şu linktekini kurunuz.
Olaydı keşke alışınca insan arıyo her yerde gece modunu neyse instagram için deneyeyim eyvallah hocam

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Olaydı keşke alışınca insan arıyo her yerde gece modunu neyse instagram için deneyeyim eyvallah hocam

Sırf bunun için custom android 10 romlarına geçiyorum. Orada stabil olarak çalışıyor dark mode. Stok android 9 da hiç bir zaman çalıştıramadım.

Oyla:

oczipka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
yok
Konular
4
Sırf bunun için custom android 10 romlarına geçiyorum. Orada stabil olarak çalışıyor dark mode. Stok android 9 da hiç bir zaman çalıştıramadım.

Hocam şu 10 yüklüyken bir inceleme videosu filan çekseniz güzel olur angel~~

Oyla:
Üst Alt