İnceleme Xiaomi Mi A1 Video İnceleme

ft81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5S
Konular
28
Xiaomi Mi A1 Video incelememize hoş geldiniz. Normalde incelemeleri metin olarak yazan birisi için video inceleme yapmanın ne kadar sıkıntılı olduğunu görmüş oldum. Dolayısıyla ilk inceleme video haberime amatörce yapılmış bir çalışma olarak bakarsanız sevinirim. Eksiklerim ve hatalarım olmuşsa anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum. Sanırım en son Mi A1 incelemesini yaparak büyük başarı elde ettim. Bu hafta …

alisaka1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Sakaoglu
Cihazım
Mİ4LTE
Konular
6
geçen gün kırmızı modeli de çıktı.

Yaha12380

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yalçın
Cihazım
Xiaomi A1
Konular
0
Bişi sorucam arkadaşlar ekranına cam taktım fakat kılıfla kullanmaktan nefret ediyorum bu kasası malzemesi falan dayanıklı mıdır bilginiz varmı

enginkir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
mi5s
Konular
0
Arkadaşlar. Kızım için A1 almayı düşünüyordum fakat SAR değerlerini incelerken biraz yüksek oluğunu( Baş 1.75 ) gördüm. Bu değerler tek hat kullanımında nasıldır acaba ? Bilgisi olan var mı dır? Teşekkür ederim..

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Arkadaşlar. Kızım için A1 almayı düşünüyordum fakat SAR değerlerini incelerken biraz yüksek oluğunu( Baş 1.75 ) gördüm. Bu değerler tek hat kullanımında nasıldır acaba ? Bilgisi olan var mı dır? Teşekkür ederim..
Üçüncü kolumuz bacağımız çıkmadığına, herhangi bir mutasyona uğramadığımıza göre sıkıntı yok İşin esprisi. Bi sıkıntı yaşamadım şahsım adına..Baş ağrısı falan.. Eski telefonum lg den buna geçince gözlerimde rahatladı sanki.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt