Soru Xiaomi Mi 9T vs. Redmi Note 8 PRO ?

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
Herkese iyi forumlar arkadaşlar,

sizlere bir sorum olacak yaklaşık 5 aydır Mİ 9T kullanmaktayım. Bir kaç gün önce arkadaşım Redmi Note 8 Pro aldı telefonu biraz inceledim ve makro çekimlerini çok beğendim. Şimdi soruma gelelim sizce Mİ 9T'den Note 8 PRO ya geçmek mantıklı mıdır? Benim Bir kaç çekincem var, birisi ekranın amoled olmaması, ikincisi işlemcinin mediatek olması ve parmak izi okuyucunun arkada olması kötü olmuş keşke ekran içine koysalardı... İki telefonuda inceleme şansı olan kişilerin değerli yorumlarını bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
Benim düşüncem gerek yok işlemci farkı yok zaten kamera ve sıvı soğutma var mi 9t de yok diye biliyorum.Ayrıca bu değişimi fiyata bakarak yapmak daha mantıklı çok ucuz bir fiyatsa mantıklı bana göre

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
ortalama 300 lira farkla düşünüyorum.

Alacran21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
29
ortalama 300 lira farkla düşünüyorum.
Siz bilirsiniz hocam note 8 pro da hem sıvı soğutma hem de kızıl ötesi artısı var 500 mah pil de daha fazla ancak biraz bekleyip note 8 pro da sorun felan çıkarmı diye bekleyin derim biraz soruşturun bazen sorunlu olabiliyor ghost screen vb.

dran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
durann
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Operatör
Konular
3

sizlere bir sorum olacak yaklaşık 5 aydır Mİ 9T kullanmaktayım. Bir kaç gün önce arkadaşım Redmi Note 8 Pro aldı telefonu biraz inceledim ve makro çekimlerini çok beğendim. Şimdi soruma gelelim sizce Mİ 9T'den Note 8 PRO ya geçmek mantıklı mıdır? Benim Bir kaç çekincem var, birisi ekranın amoled olmaması, ikincisi işlemcinin mediatek olması ve parmak izi okuyucunun arkada olması kötü olmuş keşke ekran içine koysalardı... İki telefonuda inceleme şansı olan kişilerin değerli yorumlarını bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
Yanlış anlaşılmasın kendi düşüncemi aktarmak istiyorum ama mi 9T ile note 8 pro farklı sekment telefon bence kağıt üstündeki yazıları kenara bırakarak söylemek istiyorum. Çünkü bu telefonlar için belirli ücretler ödüyoruz ve bu ödediğimiz miktarın sonuna kadar cihazdan verim bekliyorum note 8 proyu kötülemiyorum ama işlemci beni üzdü ilk bakışta mediatek güzel bir işlemci gibi duruyor ama nm(nanometre) 12nm çok fazla bi rakam günümüz şartlarında ama işlemcinin puanı yüksek çünkü anlık değerdir ve bu uzun vadede mi9t gibi performans vermeyecektir ki kamerayı besleyen işlemcidir bunlar rom ve güncelleme ile değiştirilip güzelleştirilebilir. 500mah batarya ve makro çekim için %86 ekran-gövde oranı ve stabil bir işlemci tercih edilmemeli kendi yorumum tabiki
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İnceleme - Redmi Note 8 Pro Kullanıcı Olarak Yorumlarım bu konuya bi bakıp okumanızı isterim

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Güncel Youtube videosu var Yes~~

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Ben de aralarında çok fark olduğunu düşünmüyorum, özellikle de mediatek 12 nm olması hoşuma gitmedi. Antutu skor farkı öyle çok uçuk kaçık bir fark değil. Onun dışında Mi serisi kasa kalitesi olarak daha iyi olduğunu hissettiriyor ele alınca.

anemoS34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 9SE
Konular
17
çok teşekkür ederim hepinize sağolun. şimdi gezinirken mi note 10 u gördüm. kasım ayında tanıtılacakmış note 8 prode eksi olarak gördüğüm özellikler bu telefonda yok ayrıca kamera ve işlemci olarakda katlıyor 8 proyu gerçekten. tabi en önemlisi fiyatı ne kadar katlayacak bakalım. :))

ForzaJuve69

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
2
çok teşekkür ederim hepinize sağolun. şimdi gezinirken mi note 10 u gördüm. kasım ayında tanıtılacakmış note 8 prode eksi olarak gördüğüm özellikler bu telefonda yok ayrıca kamera ve işlemci olarakda katlıyor 8 proyu gerçekten. tabi en önemlisi fiyatı ne kadar katlayacak bakalım. :))
Bahsettiğiniz telefon üst segment Xiaomi modeli olarak tasarlanıyor. $400 ın üzerinde bi fiyatlandırma olacağı söyleniyor.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Üstteki mesaja ilaveten Note 8 pro redmi markasına sahip, Note 10 ise Mi markası ile satışa sunulacak.

Üst Alt