Haber Xiaomi Mi 9T geliyor! Mi 9’un gelişmiş hali!

Çinli telefon üreticisi bu yıl ise Mi 9, Mi 9 Explorer ve Mi 9 SE modelleri ile karşımıza çıktı. Xiaomi Mi 9T olarak adlandırılan modelin sertifika alması satışa sunulacağını doğrularken, bunun Pro modelinin yerini alması bekleniyor.
Mi 9T modelinin Tayland, Tayvan, Singapur ve Rusya’da sertifika alması dünya çapında satışa sunulacağını gösteriyor. Mi 9 ile benzer şekilde Snapdragon 855 işlemciden güç alması ve 48 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olması beklenilen telefon, 12 GB RAM ve 256 GB depolama ile gelecek.
Ayrıca, yüksek kapasiteli bir bataryanın bu telefonda yer alması bekleniyor. Fiyatinin ise Xiaomi Mi 9’un bir tık üstünde olacağı düşünülüyor.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Xiaomi yine telefon cikarmaya doymadi

Yeumyang

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yeumyang
Cihazım
Xiaomi redmi 7
Konular
5
Samsung gibi çok model çıkarıyor samsung u örnek alıyorlar heralde

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Çinli telefon üreticisi bu yıl ise Mi 9, Mi 9 Explorer ve Mi 9 SE modelleri ile karşımıza çıktı. Xiaomi Mi 9T olarak adlandırılan modelin sertifika alması satışa sunulacağını doğrularken, bunun Pro modelinin yerini alması bekleniyor.
Mi 9T modelinin Tayland, Tayvan, Singapur ve Rusya’da sertifika alması dünya çapında satışa sunulacağını gösteriyor. Mi 9 ile benzer şekilde Snapdragon 855 işlemciden güç alması ve 48 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olması beklenilen telefon, 12 GB RAM ve 256 GB depolama ile gelecek.
Ayrıca, yüksek kapasiteli bir bataryanın bu telefonda yer alması bekleniyor. Fiyatinin ise Xiaomi Mi 9’un bir tık üstünde olacağı düşünülüyor.
Global pazarda TE modeli T modeli olarak piyasaya sürülebilir

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
yönetim kurulu toplantısında ana donanım belirlenip
detaylar kısmında kimseyi kırmayıp her isteyenin istedikleri aynı modelin farklı versiyonlarına konuyor sanırım
ipin ucunu sanki biraz kaçırmaya başkadılar

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Önce uygulamar arası animasyon problemini çözsünler !!!

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Bir rivayete gore 9t pocof2/redmi k20 pro olabilirmis. Yarin ogrenecegiz galiba

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
K20 nin ismi 9T oldu. Sd730 lu.
Sd855 li versiyon tanitilmadi. Galiba k20 pro da poco f2 olacak.
Nedense tanitimda hic bahsetmediler. Poco f1 gecen sene agustosta tanitilmisti. 1 sene gecsin diye mi bekliyorlar acaba. Telefonun ne olacagi belli iste niye oyaliyorlar insanlari

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
K20 nin ismi 9T oldu. Sd730 lu.
Sd855 li versiyon tanitilmadi. Galiba k20 pro da poco f2 olacak.
Nedense tanitimda hic bahsetmediler. Poco f1 gecen sene agustosta tanitilmisti. 1 sene gecsin diye mi bekliyorlar acaba. Telefonun ne olacagi belli iste niye oyaliyorlar insanlari

K20'yi %33 daha pahalı bir fiyattan Avrupa'ya iteliyorlar. K20 Pro'yu getirip Mi9T Pro falan deseler, Çin'de K20 Pro'nun Mi9'dan ucuz olması gibi Avrupa'da daha ucuza satsalar Mi9'u kim alırdı? Aynı fiyattan bile satsalar yine Mi9'lar elde kalır. Daha yüksek fiyattan koysalar bu sefer çok tepki çeker. Ellerindeki Mi9'ları Avrupa'ya itelemeye devam edecekler işte.

Avrupa'yı geçelim, zaten bizim ülkemizi hiç sallamıyorlar.

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
K20'yi %33 daha pahalı bir fiyattan Avrupa'ya iteliyorlar. K20 Pro'yu getirip Mi9T Pro falan deseler, Çin'de K20 Pro'nun Mi9'dan ucuz olması gibi Avrupa'da daha ucuza satsalar Mi9'u kim alırdı? Aynı fiyattan bile satsalar yine Mi9'lar elde kalır. Daha yüksek fiyattan koysalar bu sefer çok tepki çeker. Ellerindeki Mi9'ları Avrupa'ya itelemeye devam edecekler işte.

Avrupa'yı geçelim, zaten bizim ülkemizi hiç sallamıyorlar.
Dogru. Gerci fiyat farki avrupadaki vergilerden de kaynaklaniyor biraz ama farkli isimlerle ayni telefonu cikarinca isler karisti biraz. Oyle ya da boyle cok buyuk ihtimalle k20 pro yu poco f2 diye cikaracak ve mecbur mi9 fiyatina veya biraz daha azina satacaklar. En gec 1-2 ay sonra olacak bu. Sonra ben bir sure bekleyip geri bildirimleri gorup almayi dusunuyorum. Dua etsinler ki o arada aklimi celecek baska bir sey cikmasin/ soylentiler baslamasin.. Ve benim gibi dusununen cok insan olmasin ki stratejileri ters tepmesin.
Garip garip isler yapiyor xiaomi...
Ulkemizde ise pek yapacak bir sey yok. Bu vergiler daha da artar muhtemelen....

Üst Alt