Recovery Xiaomi Mi 9 SE - Twrp 3.3.1-1002 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
xiaomi-mi-9-se-5-jpg.45438

Twrp Recovery Yükleme
1. İşlemlere başlamadan önce bootloader kilidinin açık (bootloader unlock) olması gerekmektedir
2. Xiaomi USB driverları kurun
3. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden Usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
4. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın (USB 2.0).
5. TWRP yükleme aracını zip dosyasından çıkarın, twrp_yukleme_araci_mi9se dosyasına çift tıklayarak çalıştırın (Program Türkçe çeviri için chatin_62 hocama çok teşekkür ederim)
6. Menüdeki seçeneklerden ilerleyin.
7. Kurulum tamamlandıktan sonra,
8. TWRP'nin ilk ekranında, dili değiştiriyoruz ve Salt Okunur Tut'u seçiyoruz.
twrpsaltokunur-png.45440

Xiaomi Mi 9 SE Twrp 3.3.1-1002
İndirme Bağlantısı
:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ilkertr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
1
twrp-3.3.1-3-grus-20190802 versiyonuna göre değişenler neler?

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
twrp-3.3.1-3-grus-20190802 versiyonuna göre değişenler neler?

Aynı sorunun cevabını aramak için girmiştim, En son sürüm bu sanırım ?, Birde USB2.0 mevcut değilse 3.0 üzerinden devam etmemizde sakınca olacağını düşünmüyorum, sizin fikriniz nedir hocam? ,Teşekkürler..

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Öncelikle By.Trabzonlu hocamıza teşekkür ederim paylaşımı için. Ben yükledim ne değişti diye sormayın bende anlamadım :) Birde twrp yüklü olup bu sürümü güncellicek olan arkadaşlarımız varsa pc ye gerek kalmadan twrp üzerinden güncelliyebilirler. Şimdi burda yazıcağım konuda Ottoman hocamız çok güzel anlatmış. Ben bu şekilde güncelledim. Ayrıca twrp üzerinden bana bunu yapmayı öneren Stoya hocamada teşekkür ediyorum. Rehber - TWRP üzerinden, TWRP sürümü güncelleme (PC Olmadan)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Güle güle hata vermeden kullan...

Bu arada bir şey daha öğreteyim :)

Yazı içerisinde bir üyeden bahsedeceksen başına @ işareti koyman lazımYes~~ Sandocan gibi haha--

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Ç
Güle güle hata vermeden kullan...

Bu arada bir şey daha öğreteyim :)

Yazı içerisinde bir üyeden bahsedeceksen başına @ işareti koyman lazımYes~~ Sandocan gibi haha--
Adam öğretim uzmanı :) Gerçekten çok teşekkür ediyorum kendisine bana twrp kullanımından tutunda rom yükleyip rom değiştirmeye kadar bir çok şeyi öğretmiştir.

gemini05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi5 64gb
Konular
0
Merhaba doğru yere yazıyorum umarım. Bende mi9se cihaz var. IMEI atılı. Bugün MIUI 11 eu.9.10.17 beta sürümü Twrp 3.3. ile kurdum. Daha önce MIUI 10 eu8.15.17 beta sürümü yüklüydü. Sorunsuz kurulumu yaptım. Root yapmak için tekrar Twrp girdiğimde daha önce sorduğu ekran desen şifresini istemedi. Daha önce istiyordu ve şifreyi açıp dosyaları sorunsuz gösterip yüklemeyi yapıyordum. Ama bugün şifre sormadı ve dosyaları şifreli gösteriyor root yapamıyorum. İleride de başka rom yükleme şansım olmayacak dolayısıyla. Ekran kilidini falan kaldırdım, sim kart kilitlerini kaldırdım ama yine de Twrp kısmında şifre sormuyor ve dosyalar şifreli. Ne yapabilirim?

katin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Android 10 sürümünü yükledikten sonra twrp de kök klasör görmeme sorunu yaşayan var mı? Yoksa sadece bende mi problem oldu. Bir türlü twrp telefonun dosyalarını görmedi tekrardan twrp yükledim sonuç aynı.

Facker70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet sait
Cihazım
Mİ5s - Mi9 SE
Meslek
Elektronik Müh.
Konular
9
Android 10 sürümünü yükledikten sonra twrp de kök klasör görmeme sorunu yaşayan var mı? Yoksa sadece bende mi problem oldu. Bir türlü twrp telefonun dosyalarını görmedi tekrardan twrp yükledim sonuç aynı.
Geçmiş olsun hocam. Biz yüklemeden önce bekleyelim o zaman. Acaba twrp şifresini kaldırma imkanımız var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt