Yardım Xiaomi mi 9 se açılmıyor

pislick0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
zenfone 5
Konular
2
Merhaba, az önce kullandığım telefon bir anda kapandı ve hiçbir tuşa tepki vermiyor. Şarja taktım ekran kapalı duruyor hala. Ses açma + kapatma tuşlarına bastım yine hiçbir tepki yok. Ne yapabilirim fikri olan var mı ?

pislick0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
zenfone 5
Konular
2
Merhaba, az önce kullandığım telefon bir anda kapandı ve hiçbir tuşa tepki vermiyor. Şarja taktım ekran kapalı duruyor hala. Ses açma + kapatma tuşlarına bastım yine hiçbir tepki yok. Ne yapabilirim fikri olan var mı ?
Telefonu şarja takıp 1 saat bekleyince kendi kendine açıldı tekrar, başına gelen arkadaş olursa deneyebilir en azından

Oyla:

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Telefonu şarja takıp 1 saat bekleyince kendi kendine açıldı tekrar, başına gelen arkadaş olursa deneyebilir en azından
Hocam onun şarjı bitmiş olmasın bende yazılımsal birşey sandım sorun yazılımsal olsaydı gerekli araçlar ile çözülecekti.

Oyla:

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
29
Bilgisayar görüyorsa düzelir

Oyla:
Üst Alt