Yardım Xiaomi mi 9 şarj sorunu

brk brk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
BRK
Cihazım
XİAOMİ Mİ 9
Konular
1
Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 8 aydır xiaomi mi 9 cihazını kullanıyorum. Cihazı genel olarak beğeniyorum ama gece %100 olan şarjım sabah uyandığımda % 94 e düşüyor.Cihazı kullanırken konum servislerim kapalı,sürekli tassaruf modunda,senkronizasyonu kapalı yani genel olarak elimden geldiğince telefonu yoran şarjını tüketten uygulamalar kapalı ama gel gelelim ki cihazın şarjı çok erken bitiyor. SÜRÜMÜ mıuı 11.0.9 cihaza custom rom atsam nasıl olur yada ne yapabilirim. İyi günler

yöntem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferhat
Cihazım
mı9t
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
hocam benim cihaz'da 9 aylık sizin gibi durum yaşadığım zamanlar oluyor gece %100 iken çıkarıyorum sabah kalktığımda 7-8 saat arada %95-%94 hatta bazen daha'da düştüğünü gördüm fakat yine bazı zamanlarda aynı şekilde bıraktığımda hiç bi sarj kaybının olmadığınıda gördüm çok tuhaf durum bende anlamadım kimi zaman %100 sarj iken bırakıyorum 30 dk sonra elime aldığımda %99 %98 düşmüş olabiliyor kimi zamanda %100 iken bırakıyorum 2 saat sonra elime aldığımda yine %100 oluyor ve 10-15 dk arası cihaz'da takılınca sarj %100'de kalmaya devam ettiğide oluyor ben bu işi çözemedim sizde fazla kafaya takmayın bnce benimde aynı şekil her şey kapalı

Oyla:
Üst Alt