Yardım Xiaomi mi 9 / Airdots pro 2 Mi Ai bağlanma Sorunu | Airdots Pro 2 Güncelleme

SizY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Xioami mi9
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.2
Telefon Modeli
Mi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Xiaomi airdots Pro 2 aldım Mi 9 cihazımda kullanıyorum. Bildiğiniz gibi bu kulaklık mi Ai uygulamasından güncelleniyor telefonumun bluetooth'una bağlanıyor fakat mi Ai de bağlanmadığı gözüküyor
Acaba çakmamı aldım ama çakma olsa mi Ai uygulamasında gözükmez resimdeki gibi telefonun bluetoothuna bagli gozukuyor fakat uygulama görmüyor yeni sürümlerini denedim eski sürümleride denedim olmuyor lütfen yardım edin 5 saat ugrastim şu cihazla
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
mi

Son düzenleme:

Yumpali27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Huatfdghh
Konular
0
Xiaomi airdots Pro 2 aldım Mi 9 cihazımda kullanıyorum. Bildiğiniz gibi bu kulaklık mi Ai uygulamasından güncelleniyor telefonumun bluetooth'una bağlanıyor fakat mi Ai de bağlanmadığı gözüküyor
Acaba çakmamı aldım ama çakma olsa mi Ai uygulamasında gözükmez resimdeki gibi telefonun bluetoothuna bagli gozukuyor fakat uygulama görmüyor yeni sürümlerini denedim eski sürümleride denedim olmuyor lütfen yardım edin 5 saat ugrastim şu cihazla
mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir çözüm bulabildiniz mi?

Oyla:

Tuci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
0
mi
Bende aynı şekilde oluyor eklediğiniz resimler gibi. iPhone telefonda denedim ama bağlanamadım günlerdir araştırıyorum. BEnde çözüm arıyorum bilen varmı. Gelen kutudaki brkodka indiriyom olmuyor. Üretim yılı 2019 ekim yazıyor . Demek ki orjinal değil bizimkisi

Oyla:

serkancoskun38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
İktisat
Konular
0
Bende dün itibariyle aldım.Güvendiğim bir telefoncudan aldım.Kesinlikle orjinal dedi. Uygulama görüyor ama bağlanmıyor. Çakma olsa hiç görmez.Ayrıca kulaklıklar da seri numarası var.

Oyla:

MuratDogan1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
kulalık kutunun dışında olması lazım güncelleme için, bende yok ama bi inceleme videosunda duymuştum.

Oyla:

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
ben yurtdışında Mi mağazasından aldım orijinal. Eski Miui'de zaten bağlanınca direkt animasyon geliyordu airpods gibi. Ve o uygulamada direkt menüde beliriyordu çince bi şekilde güncelle diyerek. Tek tıklamayla güncelliyordu. Maalesef size çakması gelmiş.

Oyla:
Üst Alt