Yardım Xiaomi mi 8 yeni aldim yardim

Gizerov

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gizer
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Arkadaslar iostan gectim xiaomiye pisman olmaua basladim yavas yavas twrp bootloader fastbilmemne icim sisti. Telefonda pil yuzdesi acma diye bi secenek yok boyle saxma bisey olamaz. Miui 10 guncellemeue calisiyorum 5 gundur aklimi yedim yiyecem telefonxu falan anlasa parasi neyse verip yaptiricam o derece. Yuz tanima diye secenek yok sacma sapan bi telefon napmam lazim hicbi fikrim yok bu guncelleme ayarlardan yapilmazsa satilik mi 8

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam mi8 romu tam oturmadı bu yüzden bir çok sorun söz konusu. Sabırlı olmanız gerek.
Mi 8 forumunu kontrol ederseniz yüz tanıma ve pil yüzdesi hakkında açılmış ve çözümü bulunmuş konulara ulaşabilirsiniz.
Zaman ilerledikçe global romda her şey düzeltilmeye başlanacak.
Ama yok bana göre değil bu işler. Ben bekleyemem böyle şeylerle uğraşamam diyorsanız cihazınızı satıp tekrar iosa geçebilirsiniz.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

poladil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
mi6
Konular
2
Arkadaslar iostan gectim xiaomiye pisman olmaua basladim yavas yavas twrp bootloader fastbilmemne icim sisti. Telefonda pil yuzdesi acma diye bi secenek yok boyle saxma bisey olamaz. Miui 10 guncellemeue calisiyorum 5 gundur aklimi yedim yiyecem telefonxu falan anlasa parasi neyse verip yaptiricam o derece. Yuz tanima diye secenek yok sacma sapan bi telefon napmam lazim hicbi fikrim yok bu guncelleme ayarlardan yapilmazsa satilik mi 8

Ek Ayarlar>Bölge>Hindistan yap yüz tanıma aktif olur. Dili Türkçe olarak kullanabilirsin. İyi akşamlar.

Oyla:
Üst Alt