Yardım Xiaomi mi 8 twrp menüsünden çıkamıyorum !!!

Stronger24

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esener
Cihazım
Mi8
Konular
3
Arkadaşlar iyi akşamlar, ben mi 8 kullanıcısıyım telefonumda miui 10.0.3 stabilse vardı fakat cihazıma miui 11 gelmedi güncelleştirmeleri denetle diyince xiaomi.eu sitesine gönderdi ben de direkt miui 11 dosyasını telefonun içine attım twrp menüsü geldi kurulum başarılı olduktan sonra beni tekrar twrp menüsüne aktarıyor.Bunu nasıl düzeltebilirim ? şimdiden teşekkür ederim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Arkadaşlar iyi akşamlar, ben mi 8 kullanıcısıyım telefonumda miui 10.0.3 stabilse vardı fakat cihazıma miui 11 gelmedi güncelleştirmeleri denetle diyince xiaomi.eu sitesine gönderdi ben de direkt miui 11 dosyasını telefonun içine attım twrp menüsü geldi kurulum başarılı olduktan sonra beni tekrar twrp menüsüne aktarıyor.Bunu nasıl düzeltebilirim ? şimdiden teşekkür ederim

Güncel twrp sürümü ile indirdiğiniz rom dosyasını PC'den indirip tekrar yükleyin..

Twrp güncelleme

Oyla:

Stronger24

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esener
Cihazım
Mi8
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncel twrp sürümü ile indirdiğiniz rom dosyasını PC'den indirip tekrar yükleyin..

Twrp güncelleme

Hocam sağolun ama denedim maalesef yine aynı menüye atıyor acaba 11.0.6 yerine 11.0.3'ü denesem nasıl olur ?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam sağolun ama denedim maalesef yine aynı menüye atıyor acaba 11.0.6 yerine 11.0.3'ü denesem nasıl olur ?

O zaman temiz kurulum yapacaksınız hocam, linkte kurulum talimatları spoyler içindeki adımları ve videosunu da çektiğim şekilde yapın ama tüm verileriniz silinecek.

11.0.3'ü de deneyin sonra "keşke bir deneseydim belki açılırdı" demezsiniz...

Oyla:

Stronger24

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esener
Cihazım
Mi8
Konular
3
tamamdır hocam deneyim dediğiniz gibi

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam peki sizin bu vermiş olduğunuz linkteki rom mi 8 ile uyumlu değil mi cahilliğime verin pek bilgim yok bu konularda maalesef :)

Değil tabi sadece " Kurulum Talşmatlarını" en az 2 kere okuyun/inceleyin/izleyin diye verdim.

Aynı işlemleri kendi cihazınıza ait rom atarak yapacaksınız. Linkten stabil olanı indirin twrp sürümünüzü kontrol edin

Oyla:

Stronger24

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esener
Cihazım
Mi8
Konular
3
Değil tabi sadece " Kurulum Talşmatlarını" en az 2 kere okuyun/inceleyin/izleyin diye verdim.

Aynı işlemleri kendi cihazınıza ait rom atarak yapacaksınız. Linkten stabil olanı indirin twrp sürümünüzü kontrol edin

Hocam süpersiniz valla çok teşekkür ederim :)

Oyla:
Üst Alt