Yardım Xiaomi mi 8 Şebeke ve wifi Sorunu

hknengz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
5
Arkadaşlar merhaba, Yıllardır kullandığım telefonumda şebeke ve wifi sorunu çekiyorum. 1 Ay önce rusyaya taşındım havaların soğuk olmasından dolayı pil ömründe sıkıntı çekmeye başladım(7 8 ay önce telefonu servise verip batarya değiştirtmiştim). son 2 haftadır telefon kafasına göre sim kart okumuyor telefonu aç kapa yapmadığım sürece de okumuyor telefonu 50 defa aç kapa yapınca geliyor ama maksimum 5 dakika sonra gidiyor şebekeye bağlanmıyor. şebeke ve sim kart okuma problemi olunca wifiyi de bloklayıp açmıyor bazen de kendi kendine kapatıp açıyor telefonu yardımcı olur musunuz ailem ile görüşmekte problem yaşıyorum.

yakuza212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Aynı problemi yaşıyorum 1 aydır. Hiçbir güncelleme vs yapmadım. Sürekli mobil veri ve Wifi gidiyor, arada telefon kendini resetliyor. Sadece uçak moduna alıp Wifi kullanabiliyorum

hknengz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
5
yani kaldigim yerde wifi problemli ailem ile zor konusuyorum mecbur yeni telefon alacagim

Karapapak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 12T Pro
Konular
2
arkadaşlar 4 gün önce telefon yere düştü ve şebeke sorunu başladı. sonra baktım ki uçak modu dışında Wifi kullanamıyorum. yazılım değiştirdim ama yok fayda etmedi. bir tamirci anakart değişmesi lazım dedi. başka birine gittim; adam 2 saatte halletti. meğerse düşme sonucu 2 ufak noktada kırıklar/kopmalar olmuş. vel hasıl işin ehline denk gelirsiniz inşallah

hknengz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
5
rusyada telefon tamircisine gittim islemci ve modem degismesi gerekiyor dedi burda yapamiyoruz dedi telefon yatiyor oyle hic kullanamiyorum artik

CengizHan13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengizhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
7
Aynı sorun bende de var hocam (Şebeke gidip geliyor, telefon kendi kendine yeniden başlıyor). Çözüm bulabildiniz mi acaba?

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Yaklaşık 2 ay aynı sorunu çektim. Sorun entegrede. İşini bilen telefoncu yarım satte halleder. Anakart değiştirmeye falan gerek yok.

ozclkbedirhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bedirhan Özç
Cihazım
j320f
Konular
1
Benzer bir sorunu bende yaşıyorum, yurtdışına gittim ve gittiğim gün telefonum şarj olmamaya başladı. Gelince bir servise yolladım ve şarj board ı değiştirip yolladılar fakat bu seferde eskiden şehrimin her yerinde çeken telefon çarşıda markete girince bile çekmemeye başladı. Yeniden servise yolladım adamlar başka şarj board ı ile denediler sonuç yine aynı. Nerede yaptırdğınızı öğrenebilir miyim ? Acilen yaptırmaya ihtiyacım var. g_almar Karapapak

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Benzer bir sorunu bende yaşıyorum, yurtdışına gittim ve gittiğim gün telefonum şarj olmamaya başladı. Gelince bir servise yolladım ve şarj board ı değiştirip yolladılar fakat bu seferde eskiden şehrimin her yerinde çeken telefon çarşıda markete girince bile çekmemeye başladı. Yeniden servise yolladım adamlar başka şarj board ı ile denediler sonuç yine aynı. Nerede yaptırdğınızı öğrenebilir miyim ? Acilen yaptırmaya ihtiyacım var. g_almar Karapapak
Şurada da yazmıştım bakabilirsiniz buradan.

Üst Alt