Rehber Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-0331 Otomatik Yükleme Aracı

OkANlar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadaşlar kızımın mi8 se telefonumu klozete atması sonucun hiç açılmayan telefon 1 yıl sonra şarja takmamla sorunsuz bir şekilde açıldı. Yalnız aradan geçen süre zarfında ekran kilit desenini unutmuşum ve teli açamıyorum. İçindeki resimleri almak isterdim ama alamadığım gibi tele format vs de atamıyorum. Twrp ile yapayım dedim fastboot ta açtım teli twrp yükleme aracına tıklıyorum ama teli görmüyor pc. Ne yapacağımı bilemiyorum şu anda neden twrp yüklenmiyor ?

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Arkadaşlar kızımın mi8 se telefonumu klozete atması sonucun hiç açılmayan telefon 1 yıl sonra şarja takmamla sorunsuz bir şekilde açıldı. Yalnız aradan geçen süre zarfında ekran kilit desenini unutmuşum ve teli açamıyorum. İçindeki resimleri almak isterdim ama alamadığım gibi tele format vs de atamıyorum. Twrp ile yapayım dedim fastboot ta açtım teli twrp yükleme aracına tıklıyorum ama teli görmüyor pc. Ne yapacağımı bilemiyorum şu anda neden twrp yüklenmiyor ?
Çok büyük ihtimalle driverlarınızda sorun var. Bir kontrol atmanızı tavsiye ederim.

Azexxes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Redminote 10 5g
Konular
0
Eger konu halen guncelse bana da yardim edermisiniz .telefonu fastboot ekranindan cikaramiyorum. Videolar izledim denedim. Herkesinki oluyor benimki olmuyor. Twrp ekranina düşmüyor. Twrp nerden yuklicem nasıl yuklicem bilgi verirmisiniz .

raven9334

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Evrim Mert
Cihazım
Note 10
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
7
Olmuyor, ikisini de denedim telefon fastboot ekranına geri dönüyor. Şu anda yüklü versiyon MIUI 9.5 stable

Gamer1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümmet
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
beni. Telefonum böylekaldı lütfen yardım edin

Üst Alt