Yardım Xiaomi mi 8 se FASTBOOT Sorunu FARKLI

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
Öncelikle selamlar 2 gün önce miui 11 e geçmek istedim yanlışlıkla 9.9.24 çin versiyonunu kurdum ve birisinin söylemesiyle 9.9.26 romunu indirip twrp ile kuruluma başladım son ana kadar herşey iyiydi kurulum tamamlandı ve telefon kapandı açıldığında ise fastboot ekranında kaldı 4-5 twrp kurmayı denedim hiçbiri sonuç vermedi twrp kurarken en sondaki adımda 1 satırda failed yazıyordu ondan sonra mi flash tool ile eski fastboot romlarından kurmayı denedim yine en sona kadar iyiydi 6-7 dakika kurdu ve tam tamamlanırken bir hatayla karşılaştım şuan onları paylaşamıyorum evde olduğum sıra görüntüleri yükleyeceğim lütfen yardımcı olurmusunuz iyi forumlar

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldığınız hatalara ilişkin ekran görüntülerinizi paylaşabilirseniz çok daha sağlıklı bir yönlendirme yapabiliriz.
Hocam hatayi twrpde 9.9.26 surumunu kurduktan sonra aliyorum guzel bir sekilde kurulduktan sonra cihaz kendini rebootluyor ve.fastboot ekraninda kaliyor

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam hatayi twrpde 9.9.26 surumunu kurduktan sonra aliyorum guzel bir sekilde kurulduktan sonra cihaz kendini rebootluyor ve.fastboot ekraninda kaliyor
Muhtemelen TWRP sürümünüz ile ilgili bir sıkıntı hocam. Reiwa hocamdan tavsiye isteyelim :)

Rehber - Mi 8 Se Miui Tüm Sürümlerin Rom Testleri (neredeyse)

Bu konudaki çin romu kurulumu ve çin romundan costum roma geçiş ile geçe bilirsiniz , genel yapılan hata çin romuda olsa her twrp her romda çalışmıyor yada format data sonrası çözküyor sizin deyiminizle fastboot ekranına atıyor ( orası fastboot değil aslında twrp )

Bu sebeple ilgili sürümleri aynı sürüm ile yaparsanız sorunsuz istediğiniz romdan istediğinize döne bilirsiniz ,

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rehber - Mi 8 Se Miui Tüm Sürümlerin Rom Testleri (neredeyse)

Bu konudaki çin romu kurulumu ve çin romundan costum roma geçiş ile geçe bilirsiniz , genel yapılan hata çin romuda olsa her twrp her romda çalışmıyor yada format data sonrası çözküyor sizin deyiminizle fastboot ekranına atıyor ( orası fastboot değil aslında twrp )

Bu sebeple ilgili sürümleri aynı sürüm ile yaparsanız sorunsuz istediğiniz romdan istediğinize döne bilirsiniz ,
hocam bu rewia tool programının rar şifresini hala bulmuş değilim mesajlarınıza baktım ama bulamadım vaktim kısıtlı oluyor bu işlemleri internet kafede yapıyorum evimde bilgisayarım bulunmadığından yardımcı olurmusunuz

Üst Alt