Yardım Xıaomı mi 8 pil çok hızlı biriyor

Samet017

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Xaomi Mi 8
Konular
4
Mi 8 son zamanlarda hatta güncellemeden sonra çok hızlı pil harcamaya başladı eskiden günü rahat tamamlarken şimdi şarjımı yanımda taşımak zorunda kalıyorum yardımcı olur musunuz ilginiz için teşekkür

bymyblade

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi9t
Konular
7
Pil performansı düşmüş. Ayarlardan gereksiz ne varsa kapat. NFC ıvır zıvır bluetooth gibi

Oyla:

Babalokomka57

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Hard reseti deneyebilirsiniz 2 kere wipe yapın, Hard resetten sonra normal ayarları hiç ellemeden kullanın, benim mi 8, 7 bucuk 8 saat ekran süresi veriyor pil tasarrufu gibi ayarlar bir işe yaramıyor diyebilirim.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Mi 8 son zamanlarda hatta güncellemeden sonra çok hızlı pil harcamaya başladı eskiden günü rahat tamamlarken şimdi şarjımı yanımda taşımak zorunda kalıyorum yardımcı olur musunuz ilginiz için teşekkür

alternatif romlara da baka bilirsiniz , global romda pil performasnı zaten genelde kimse beğenmiyor,

Oyla:

egofor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Aynı sorun bendede var 7 saatte pili bitiyor günü bitiremiyorum son güncellemeden sonra.Çözğm bilen varsa söylesin lütfen global romdayım eu roma mı geçmeliyim o rom ne durumda bilgim de yok

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Aynı sorun bendede var 7 saatte pili bitiyor günü bitiremiyorum son güncellemeden sonra.Çözğm bilen varsa söylesin lütfen global romdayım eu roma mı geçmeliyim o rom ne durumda bilgim de yok

eu rom yerine çentikli telefonlar için mi-rooom öneririm , mi 8 telefonunuz için en güncel rom bu ancak miui 11

Oyla:

pu5maz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
iPhone 6
Konular
2
Hard reseti deneyebilirsiniz 2 kere wipe yapın, Hard resetten sonra normal ayarları hiç ellemeden kullanın, benim mi 8, 7 bucuk 8 saat ekran süresi veriyor pil tasarrufu gibi ayarlar bir işe yaramıyor diyebilirim.
Ben 4.30 saat ancak alıyorum hocam çok can sıkıcı bir durum şuan miui11 eu romdayım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eu rom yerine çentikli telefonlar için mi-rooom öneririm , mi 8 telefonunuz için en güncel rom bu ancak miui 11
Global romdanda ve eu.romdan ne farkı var hocam ?

Oyla:
Üst Alt