Haber Xiaomi Mi 8, Mi 8 Explorer Edition ve Mi 8 SE (Special Edition) Resmi Olarak Tanıtıldı

Xiaomi bugün Çin’in Shenzhen kentinde düzenlediği lansmanda Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition ve Xiaomi Mi 8 SE (Special Edition) modellerini resmi olarak tanıttı. Bu cihazların yanı sıra Mi Band 3, Mi VR sanal gözlük ve Mi TV 4 75'inçlik televizyonunu'da tanıtmış oldu. Daha önce sızdırılan haberlerde Xiaomi Mi 8 ve Mi 8 SE (Special Edition) modellerinin […]

musty28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Satış ne zaman ve Türkiye'ye ne zaman gelir bilgi var mı?

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Satış ne zaman ve Türkiye'ye ne zaman gelir bilgi var mı?
Satışlar Temmuzda başlayacak denildi.
Ne kadar doğru bilinmiyor.
Ama çok erken beklememekte yarar var

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
sunlarda band 20 olsa hanima mi8 se olandan kesin alicaktim bitane simdi sivasta hanim ve band 20 yuzunden surekli interneti kopuyor turktelekom sagolsun hala sivasin merkezinde butun mahallelerde dsl de yok. inatla band 20 yi mi serisine neden koymaz mix serisinde var mi serisinde yok inanilacak sey degil cidden

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
sunlarda band 20 olsa hanima mi8 se olandan kesin alicaktim bitane simdi sivasta hanim ve band 20 yuzunden surekli interneti kopuyor turktelekom sagolsun hala sivasin merkezinde butun mahallelerde dsl de yok. inatla band 20 yi mi serisine neden koymaz mix serisinde var mi serisinde yok inanilacak sey degil cidden
Siz yinede alın cihazı ve hanımı bir yere göndermeyim hocam...Benden Abi tavsiyesi size.

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Mi 8'de band 20 desteği olacakmış sanırım

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Siz yinede alın cihazı ve hanımı bir yere göndermeyim hocam...Benden Abi tavsiyesi size.

yok abi mecburen gonderdim hanim bayram civari dogum yapicak benimde annem yokki yaninda olupta yardimci olsun lohusa zamaninda. simdilik mi5s var onda amanband 20 ondanyok eziyet iste:)
ufakligida miui cu yaptim
Xiaomi Mi iHealth aldim ona:)
[doublepost=1527787928,1527787869][/doublepost]
Mi 8'de band 20 desteği olacakmış sanırım

mi8 fazla kacar hanima se olani iyiydi ama gsmarenadakinverilere gore malesef yok mi8 dede yoktu ama.explorer icin net yazmamislar

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
yok abi mecburen gonderdim hanim bayram civari dogum yapicak benimde annem yokki yaninda olupta yardimci olsun lohusa zamaninda. simdilik mi5s var onda amanband 20 ondanyok eziyet iste:)
ufakligida miui cu yaptim
Xiaomi Mi iHealth aldim ona:)
[doublepost=1527787928,1527787869][/doublepost]

mi8 fazla kacar hanima se olani iyiydi ama gsmarenadakinverilere gore malesef yok mi8 dede yoktu ama.explorer icin net yazmamislar
Hadi hayırlısı şimdiden...güzel haberlerinizi bekliyoruz

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
256GB Mi Mix 2S'e heveslenip o kadar para verilmez diye 64GB Mi A1 aldım. Şimdi de bunu satıp üstüne ekleyip 256GB Mi8 mi alsam diye şöyle bir aklımı çeler gibi oldu. Dolar kurunun durumu, Mi8'in özellikle kamera, ekran ve batarya performansları açısından incelemeleri ve geliş tarihine göre bir son karar veririm artık.

Çıkalı 2 ay olmasına rağmen Mix 2S hala gelmedi. Bu da Ağustos'u falan bulur bu gidişle. O zamana kadar gazı kaçar.

Üst Alt