Yardım Xiaomi mi 8 lite tam ekran sorunsalı

velicanbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Can
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta v10.0.5.0
Telefon Modeli
Xiaomi mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Kapalı
Xiaomi mi 8 lite telefonuma tam ekrana uyumlu oyunlar yükleyince çentikler kapalı kalıyor yani tam ekran olmuyor sanki hiç çektik yokmuş gibi ama ayarlardan da oyunun tam ekran modunu ayarlıyorum hemde oyun ekran destekli yine de tam ekran oynayamıyorum neden ?

velicanbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Can
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Hangi oyun acaba?
Genel olarak tüm oyunlar hearthstone darkness rises rise up subway gibi neredeyse tüm oyunlar ve tam ekran desteği de var açıyorum da ama tam ekran oynayamiyorum veya bazı uygulamalarda da olabiliyor genel olarak soyliyim,bi türlü centiklerde de oyunu göremiyorum. İsterseniz siz bi tane oyun söyleyin ben onu deniyip size söyleyeyim.

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Genel olarak tüm oyunlar hearthstone darkness rises rise up subway gibi neredeyse tüm oyunlar ve tam ekran desteği de var açıyorum da ama tam ekran oynayamiyorum veya bazı uygulamalarda da olabiliyor genel olarak soyliyim,bi türlü centiklerde de oyunu göremiyorum. İsterseniz siz bi tane oyun söyleyin ben onu deniyip size söyleyeyim.

Bendede Mi 8 Lite var Hearthstone'yi kurup bir deneyeyim sorunu çözersem size yardımcı olurum.

Oyla:

velicanbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Can
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Bendede Mi 8 Lite var Hearthstone'yi kurup bir deneyeyim sorunu çözersem size yardımcı olurum.
Tamamdır çok teşekkür ediyorum sizde tam ekran centikli oynayabildiğiniz oyunları söyleyin bende onları deneyeyim

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Tamamdır çok teşekkür ediyorum sizde tam ekran centikli oynayabildiğiniz oyunları söyleyin bende onları deneyeyim

Çentikli derken kastettiğiniz durum nedir tam olarak. Çentiğin olduğu kısmın tam olarak gözükmesimi yoksa çentiğin komple siyah olmasımı?

Oyla:

velicanbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Can
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Çentikli derken kastettiğiniz durum nedir tam olarak. Çentiğin olduğu kısmın tam olarak gözükmesimi yoksa çentiğin komple siyah olmasımı?
Bildiğiniz komple siyah sanki centiksiz telefonla oynuyorum gibi

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Bildiğiniz komple siyah sanki centiksiz telefonla oynuyorum gibi

Rise Up vs. oynadım fakat çentik kısmı komple siyahlaşıyor çentiğin olduğunu farketmiyorsunuz.

Ayarlar > Tam Ekran Görünüm > Tam Ekran Modu bu yönergeyi izleyip dediğiniz oyunları seçip denermisiniz?

Oyla:

velicanbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Veli Can
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
12
Rise Up vs. oynadım fakat çentik kısmı komple siyahlaşıyor çentiğin olduğunu farketmiyorsunuz.

Ayarlar > Tam Ekran Görünüm > Tam Ekran Modu bu yönergeyi izleyip dediğiniz oyunları seçip denermisiniz?
Denedim hala aynı

Oyla:
Üst Alt