Rom Mi 8 Lite Pixel Experience [9.0 Pie] Rom

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi8Lite İçin [PixelExperience]

Pixel Experience, AOSP tabanlı bir ROM olup, Google uygulamaları dahil edilmiştir.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır.

Twrpden wipe ->advanced wipe (dalvik cache,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında firmware ve romu telefona atıp install kısmından ilk önce firmware yüklüyoruz. Ardından romu yüklüyoruz. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir. Fazla sürer ise işlemleri tekrarlayınız
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.

Sorunlar:
Bildiriniz...

Ekran Görüntüleri :
Eklenecektir...

Firmware:

Rom:

Son düzenleme:

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Deneyen varmı plus editionsu

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Sadece 2-3 tane özelleștirme eklemişler. Sadeliği seviyorsanız tam aradığınız rom Yes~~
Aslında alışabilsek en iyi rom bu diyorlar hocam sade stabil üreticiler keşke setup ekranında bize sorsa neleri kurmak istiyorsun diye Xiaomide ekran kaydedici var hic kullanmıyorum 500 mb yer kaplıyor bunları kaldırabileceğim bir uygulama varmı

Üst Alt