Yardım Xiaomi Mi 8 Lite İnternet sorunu

Gönenç Yavuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gönenç
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10.3.1.0
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 8 Lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
2 gün önce internet üzerinden Xiaomi Mi 8 Lite cihazımı sıfır olarak satın aldım ancak telefonumda şöyle bir sorun var telefon wifiyi full çekiyor gösteriyor ama internet çok yavaş ve bazen wifiyi göstermesine rağmen internet bağlantısı yok diyor uygulamalarda bu mobil veride de geçerli 4G çekiyor ancak internet çok yavaş bazen hiç girmiyor bile cihazım güncel MIUI sürümüm 10.3.1.0

XALO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 8 lite 64
Konular
9
Ben sırf bu sorun nedeniyle , güzelim telefondan sovudum. Lütfen sayın yazılım ve donanımdan anlayan gardaşlarım bu konu için içimizi rahatlatacak bir cevap yazın. Ben internet ayarları için türktelekomu aradım. Ayarları kabul etmedigini gördük. Yeni APN tanımlayamadık. Burdan kaynaklı olabilir mi.Acaba yazılımsal mı veya donanımsal mı bu sorun.

Oyla:

Gönenç Yavuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gönenç
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Aynı şekilde wifi de sorunlu bu telefonun böyle olduğunu bilseydim kesinlikle almazdım şu an satmayı bile düşünüyorum googlede instagramda dolaşırken wifi full çekiyor fakat Pubg ye veya herhangi bir oyuna girdiğimde wifi çekmemeye başlıyor ara sıra koptuğu da oluyor oyunları 600 700 ping ile oynamaya çalışıyorum bir an önce Xiaominin buna bir çözüm bulması gerek.

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Aynı şekilde wifi de sorunlu bu telefonun böyle olduğunu bilseydim kesinlikle almazdım şu an satmayı bile düşünüyorum googlede instagramda dolaşırken wifi full çekiyor fakat Pubg ye veya herhangi bir oyuna girdiğimde wifi çekmemeye başlıyor ara sıra koptuğu da oluyor oyunları 600 700 ping ile oynamaya çalışıyorum bir an önce Xiaominin buna bir çözüm bulması gerek.

Bir araba markası Sibirya şartlarında araç üretiyor ve bu araç ancak Sibirya'da kullanılırsa faydalı olur, iklim ve arazi şartlarında başarılı olur deniliyor... Bir kaç "uyanık" da, bu aracı alıyor ve Çöl Şartlarında kullanılsın diye Afrika'nın uçsuz bucaksız çöllerinde kullanmak için işin aslını bilmeyen insanlara peynir ekmek gibi satıyor ama araç Çöl ikliminde bocalıyor, işlevini yerine getiremiyor... Araç sahipleri de; üretici firmaya saydırıyor...

8=)

Oyla:

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Bl kilidi açıp eu beta rom kurunuz büyük ölçüde faydasını görüceksiniz kökünden çözmesede , rehberler forumda mevcut.

Oyla:

Gönenç Yavuz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gönenç
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Bl kilidi açıp eu beta rom kurunuz büyük ölçüde faydasını görüceksiniz kökünden çözmesede , rehberler forumda mevcut.
Dostum rom yüklemek benim bildiğim garantinin bitmesine sebep oluyor bu yüzden rom yüklemek istemiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir araba markası Sibirya şartlarında araç üretiyor ve bu araç ancak Sibirya'da kullanılırsa faydalı olur, iklim ve arazi şartlarında başarılı olur deniliyor... Bir kaç "uyanık" da, bu aracı alıyor ve Çöl Şartlarında kullanılsın diye Afrika'nın uçsuz bucaksız çöllerinde kullanmak için işin aslını bilmeyen insanlara peynir ekmek gibi satıyor ama araç Çöl ikliminde bocalıyor, işlevini yerine getiremiyor... Araç sahipleri de; üretici firmaya saydırıyor...

8=)
Telefonu Global rom olarak satın aldık çin versiyonu olsaydı hak verirdim sana ama bu adamlar bunu avrupada kullanmamız için versiyonunu üretmişler bizim de böyle bir sorun yaşamamız saçma.

Oyla:
Üst Alt