Çözüldü Xiaomi mi 8 lite ekran da kirmizilik

0648

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cc
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar mi 8 lite 1.5 yıldır kullanıyorum. Ekranın sol ve sağ kenarların da hafif kırmızı tonda renk değişimleri başladı. Temayı orjinal kullanıyorum.dusme veya sıvı teması olmadı.okuma modunda ve haricinde kırmızılık hafif şekilde kenarlarda kalıyor. Orjinal yazılımı var. ozellikle siyah renk zemininde daha belirgin. Yardımcı olabilir misiniz? Yazılımsal mı yoksa donanımsal mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz durum donanımsal olarak görünmekte fakat cihaz incelemeleri tamamlanmadan bu konuda net bilgi iletmek yanlış olabiliyor. Cihazınızın garantisi firmamıza ait ise İstanbul Onarım Merkezimize yönlendirmeniz de fayda var. Cihazınızın garantisi firmamıza ait ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

BT0244

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayram
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
4
Merhaba arkadaşlar mi 8 lite 1.5 yıldır kullanıyorum. Ekranın sol ve sağ kenarların da hafif kırmızı tonda renk değişimleri başladı. Temayı orjinal kullanıyorum.dusme veya sıvı teması olmadı.okuma modunda ve haricinde kırmızılık hafif şekilde kenarlarda kalıyor. Orjinal yazılımı var. ozellikle siyah renk zemininde daha belirgin. Yardımcı olabilir misiniz? Yazılımsal mı yoksa donanımsal mı? Şimdiden teşekkür ederim.
ölü piksel ihtimali yüksek.

0648

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cc
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
En son gelen güncelleme ile düzeldi.Teşekürler.clap~~