Çözüldü Xiaomi mi 8 lite Arka cam kapak

sokrates41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Lg g4
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Cihaz düştü ve arka cam kapak kırıldı.Kasasında yada parmak izinde ve kamera da herhangi bir problem(çatlama,çizilme,ezilme,bükülme) yok. Arka camın fiyatı nedir servis değişim için.Daha önce başına gelen oldu mu ? fiyat olarak ne istediler ? Şimdi gönderip telefonsuz kalıp ve fahiş fiyat verirse servis gönderdiğimle kalıp yapılmamış şekilde geri gelmesini istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Edit: Fotoğraf yüklenmiyor foruma nedense hızlıresim e attım fotoğrafı.

Son düzenleme:

Delta Servis 3

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aslı
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Cihaz düştü ve arka cam kapak kırıldı.Kasasında yada parmak izinde ve kamera da herhangi bir problem(çatlama,çizilme,ezilme,bükülme) yok. Arka camın fiyatı nedir servis değişim için.Daha önce başına gelen oldu mu ? fiyat olarak ne istediler ? Şimdi gönderip telefonsuz kalıp ve fahiş fiyat verirse servis gönderdiğimle kalıp yapılmamış şekilde geri gelmesini istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Edit: Fotoğraf yüklenmiyor foruma nedense hızlıresim e attım fotoğrafı.

Merhabalar,

Cihazınızın garantisi servisimize ait ise göndermeniz halinde arka kapak değişimi yapılmaktadır. Ortalama kapak değişimi fiyatımız 250TL - 300 TL arasındadır. Fiyatlar kurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Özel mesaj yolu ile bilgilerinizi iletmeniz halinde tarafınız ile irtibata geçilerek gerekli takip ve bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Son düzenleme:
Üst Alt