Yardım Xiaomi mi 8 KVK garantisi

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Arkadaşlar merhaba. Cihazımı KVK garantisine gönderdim. Ekranda ghost screen olduğunu söylediler.

Ben pili yıprandığı için göndermiştim. Bana 1250tl fiyat çıkardılar tamir için. Ben de yaptırmadan geri istedim cihazı.

Thhye mi başvurmalıyım?
Cihazın köşelerinde boya atmaları var vuruk gibi değil de boya atması gibi.
Cihazı kullanıcı hatası diye yapmadılar.

Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi. Cihazı 3750tlye almıştım 2018 sonuna doğru o kadar para verdik rezil olduk.

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
hocam bildiğim kadarıyla amoled ekranlarda ghost screen olayi yok cok çok nadir kvk nin bu tür seyler yaptığını duydum en iyisi thh kardeşim sonuna kadar git bende 3900₺ verdm kamera camı çatladı kullanima engel olmayacak şekilde kullanıcı hatası dediler gondermedm hiç.

Oyla:

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Benim mi 8 dede ghost screen var delta garantili ama kullanıcı hatasi diyip ucret istiyeceklerini bildiğim icin gönderiyorum bu şekilde kullanıyorum cok belli olmuyor zaten sadece beyaz renkte belli oluyor dark mode kullandığım icin siyahta gozukmuyor cihazinda darbe ezik vs yoksa tüketici hakem heyetine basvurmani tavsiye ederim tabi surec 4 5 ay kadar surecek

Oyla:

hakan285

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Mİ 8 128 GB
Konular
1
bende ithalatcı garantili vardı cihaz ekran catlak vardı okadarda deildi gönderdim servis cihaz bana ekran kırık şekilde geri geldi

Oyla:

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Boya atmasını kullanıcı hatası saymaları çok saçma bende ve arkadaşımdaki mi 8 de orjinal kılıfla kullandığımız halde var

Oyla:
Üst Alt