Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bunu kullanıyorum
Xiaomi.eu romunda bu çok daha kötü. Demekki onu kullansanız isyan edersiniz. Berbat çekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cin
Arkadaşlar boşuna TWRP ile uğraşmayın. Rom Error 7 veriyor. TWRP ile yüklenmiyor. Her ne kadar recovery rom olarak görünse de nedense yükleme işlemi hatalı oluyor. Hatta XDA'den tekrar indirdim dosyayı ancak sonuç değişmedi. Ne hikmetse Resmi olmayan rom'u kurmaya çalıştığım zaman da yüklemeyi yapıyor ama nedense başlatınca arayüz hatası verip kendini reboot ediyor ve yine twrp açıyor. Döngü bu şekilde saçma sapan devam ediyor. Malumatı olan var mıdır?

Arkadaşlar Bootloader kilidim açık. Ancak sonuç hüsran. Yabancı kaynaklarda da yükledim diyen yok. 1 kişi var. O da zaten kaynağın sahibi ve OTA'dan aldığını iddia ediyor güncellemeyi.
Arkadaşlar boşuna TWRP ile uğraşmayın. Rom Error 7 veriyor. TWRP ile yüklenmiyor. Her ne kadar recovery rom olarak görünse de nedense yükleme işlemi hatalı oluyor. Hatta XDA'den tekrar indirdim dosyayı ancak sonuç değişmedi. Ne hikmetse Resmi olmayan rom'u kurmaya çalıştığım zaman da yüklemeyi yapıyor ama nedense başlatınca arayüz hatası verip kendini reboot ediyor ve yine twrp açıyor. Döngü bu şekilde saçma sapan devam ediyor. Malumatı olan var mıdır?

Arkadaşlar Bootloader kilidim açık. Ancak sonuç hüsran. Yabancı kaynaklarda da yükledim diyen yok. 1 kişi var. O da zaten kaynağın sahibi ve OTA'dan aldığını iddia ediyor güncellemeyi.
Yeni twrp ile deneyin

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15

OTA'dan aldığını iddia ediyor ise telefonun içinden normal Updater ile yüklenmesi lazım, dener misiniz?

farukkirik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Bende denedim.Telefonum açılmıyor.Türkçe'yi seçtim , kapanıp 1 sn. diyor ve tekrarlıyor.

teknoemin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
3
Xiaomi.eu romunda bu çok daha kötü. Demekki onu kullansanız isyan edersiniz. Berbat çekiyor

Cin

Yeni twrp ile deneyin

Merhaba hocam, yeni twrp'yi nereden edinebiliriz?

farukkirik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Telefonumu USB debugging kapalı iken nasıl açabilirim TRWP'den ?

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
Başka deneyen varmı acaba, yukleyebilen

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
var mı yükleyebilen

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adams.mpx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi 8 :)
Konular
1
Arkadaşlar yükleme bittikten sonra format data--->yes yazıp işlemi bitirin. Sistem sorunsuz açılıyor, face unlock u göremedim romda, china miui 10 beta hem daha hızlı gelmişti bana, hem de görsel olarak daha fazla hoşuma gitmişti geri döndüm :).

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Katılıyorum ama cince yazilara gıcık oldugum icin geri donmedim ona. Yoksa bende china romu hepsinden cok sevmistim
Arkadaşlar yükleme bittikten sonra format data--->yes yazıp işlemi bitirin. Sistem sorunsuz açılıyor, face unlock u göremedim romda, china miui 10 beta hem daha hızlı gelmişti bana, hem de görsel olarak daha fazla hoşuma gitmişti geri döndüm :).

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt