Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

kurnacuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus emre
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Kendiliğinden gelmez, önce Unlock Tool ile kilit açılacak sonra da fastboot ile uygun ROM yüklenecek. Buradaki Recovery ROM, fastboot daha sonra çıkacaktır. Farklı tool'lar kullanarak Recovery ROM da yükleyebilirsiniz isterseniz.

farukkirik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Arkadaşlar bu Rom'u hangi Tool'u kullanarak nasıl yükleyebilirim?Sistem dosyayı bulamıyor diyor.Lütfen yardımcı olur musunuz?

kurnacuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus emre
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
unlock Tool ile kilidi açtıktan sonra buradaki recovery romu yüklesem türkçeye döner mi yoksa 15 günün geçmesi gerekir mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:

teknoemin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
3
Dosya arızalı sanırım. TWRP ile kaç defa denediysem hata veriyor.

farukkirik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
No Os installed diyor.Image dosyası bulamıyor.Sıkıntı bende mi ?

kurnacuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus emre
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Kendiliğinden gelmez, önce Unlock Tool ile kilit açılacak sonra da fastboot ile uygun ROM yüklenecek. Buradaki Recovery ROM, fastboot daha sonra çıkacaktır. Farklı tool'lar kullanarak Recovery ROM da yükleyebilirsiniz isterseniz.
unlock Tool ile kilidi açtıktan sonra buradaki recovery romu yüklesem türkçeye döner mi yoksa 15 günün geçmesi gerekir mi ?

farukkirik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Geçmez hocam.Global Rom'u kurman gerekecek.TWRP diye bir programı açtıktan sonra fakat dosyada hata var gibi duruyor şu anda.Yani 15 gün bekledikten sonra TWRP'yi kuracak ve Global Rom dosyasını yükledikten sonra Türkçe'ye dönecek telefonun.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Yüklemede sorun yaşayan arkadaşlar; yabancı kaynaklara baktığımda böyle bir problemle karşılaşmadım. Kendim Mi8 kullanmadığım için deneyimleyemedim fakat kurulumu düzgün şekilde tekrar yapmayı deneyebilirsiniz.

Hicks

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hicks
Cihazım
Mi 8
Konular
15
XDA'da OTA'dan yüklediğini iddia eden birisi var:

teknoemin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
3
Arkadaşlar boşuna TWRP ile uğraşmayın. Rom Error 7 veriyor. TWRP ile yüklenmiyor. Her ne kadar recovery rom olarak görünse de nedense yükleme işlemi hatalı oluyor. Hatta XDA'den tekrar indirdim dosyayı ancak sonuç değişmedi. Ne hikmetse Resmi olmayan rom'u kurmaya çalıştığım zaman da yüklemeyi yapıyor ama nedense başlatınca arayüz hatası verip kendini reboot ediyor ve yine twrp açıyor. Döngü bu şekilde saçma sapan devam ediyor. Malumatı olan var mıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar Bootloader kilidim açık. Ancak sonuç hüsran. Yabancı kaynaklarda da yükledim diyen yok. 1 kişi var. O da zaten kaynağın sahibi ve OTA'dan aldığını iddia ediyor güncellemeyi.

Son düzenleme:
Üst Alt