Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

murvety

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mürvet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Teknisyen
Konular
0
Merhaba 10.1.2.0 yüklü fakat çentiğin aşağısında boşluk vat çentik ayarı tam değil sizdede öylemi

santos33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi8
Konular
4
miu 10 dan miu 9 a nasıl düşürecez acaba linki varmı

freeman1968

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Emekli
Konular
0
Düşürmek Mi8 telefonlarımızda antirollback sorunu yaratıyor, bilginize. Brick hale getirme durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

EAN06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
numan
Cihazım
Mİ 8
Konular
2
merhaba,

Çok yazıldı belkide sıkıldınız ama ilk defa xiaomi marka telefon kullanacağım şu ana kadar hep diğer markalar ve son olarak uzun süre oneplus kullandım yurt dışından bi tane Mİ 8 aldım çin olarak geliyor ise şayet ilk yapmam gereken sanırım türkce kullanmak için BL kilidi kaldırmak mı yoksa wifi üzerinden GLOBAL SÜRÜM bir güncelleme varsa güncellemem yeterli olacak mı ? ( bugün itibariyle )

birde kayıt için malum yollar çözüme ulaştı mı acaba ?

teşekkürler ilginiz için
Destek verenlere teşekkürler ....

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
merhaba,

Çok yazıldı belkide sıkıldınız ama ilk defa xiaomi marka telefon kullanacağım şu ana kadar hep diğer markalar ve son olarak uzun süre oneplus kullandım yurt dışından bi tane Mİ 8 aldım çin olarak geliyor ise şayet ilk yapmam gereken sanırım türkce kullanmak için BL kilidi kaldırmak mı yoksa wifi üzerinden GLOBAL SÜRÜM bir güncelleme varsa güncellemem yeterli olacak mı ? ( bugün itibariyle )

teşekkürler ilginiz için
İlk önce bl kilidini açmam gerekli, ardından global kararlı yada haftalık sürüme güncelleme yapacaksın, malum yol mi 8 de hâlâ olmuyor diye biliyorum.

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
merhaba,

teşekkürler ilginiz için
malum yollar kapali su an mi8 icin

orhanyy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
2
Bir Allahın kulu 8 ile 9 arasında görsel açıdan fark bulabilir mi? Aynı romu ismini değiştirip yüklemeden ne farkı var diye bir kişi de sormamış yahu.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bir Allahın kulu 8 ile 9 arasında görsel açıdan fark bulabilir mi? Aynı romu ismini değiştirip yüklemeden ne farkı var diye bir kişi de sormamış yahu.
Arayüz sadece MIUI versiyonlarında değişir. Android versiyon değişikliklerini kullanıcının görmesi biraz zordur. Derinlere inmek gerekir.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt