Haber Xiaomi Mi 8 İçin Global Rom Yayınlandı [Android 9][Güncellendi] - [06.11.2018]

fd81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fuat
Cihazım
mi 8
Konular
0
Merhaba bende daha alalı 4 gün oldu. Mi unlock olayını takip ettim. Aynen dedikleri gibi bana direkt 360 saat olarak verdi. Bunu yapmadan global rom yüklemesi oluyor mu? Daha süreci hızlandırabilecek bir durum var mı? Yoksa 15 gün beklemek zorunda mıyım?

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Merhaba bende daha alalı 4 gün oldu. Mi unlock olayını takip ettim. Aynen dedikleri gibi bana direkt 360 saat olarak verdi. Bunu yapmadan global rom yüklemesi oluyor mu? Daha süreci hızlandırabilecek bir durum var mı? Yoksa 15 gün beklemek zorunda mıyım?
Hepimizin beklediği gibi dizinde beklemeniz gerekiyor artı bir olay yok hocam malesef :)

nefret2055

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet ali
Cihazım
mi8
Konular
0
global rom indirme linkini bulamadım. yardımcı olabilecek varmı nette bulduklarıma güvenemedim burda da indirme linkini bulamadım.

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
global rom indirme linkini bulamadım. yardımcı olabilecek varmı nette bulduklarıma güvenemedim burda da indirme linkini bulamadım.
konunun en başında ki link nedir acaba? Pentagonun kira kontratı mı :D
hey allam ya

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leoner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gun
Cihazım
mi8
Konular
0
herkes çin stabledan geçmeye değmez diyorlar, ne diyorsunuz, Miu10 dan 9 a dönmek da ayrı bir konu tabi.

Stereohydrate

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat Suvari
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Ben miui 10 dan döndüm global stable ye ve gayet çalışıyor. Baya sorunlu eu.
Yüz tanıması falan gayet stabil, gayet hızlı çalışıyor. Ve global stable eu dan daha iyi fotoğraf çekiyor.
Ama benim birincim hala çin romu. Biraz daha kullanıp çin romuna döneceğim.

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Ben bu ara baya sogudum sanırım mi 8 den. bir cok oyunda uyumsuzluk sorunu yaşadım ve hala yaşıyorum.. bazi oyunlarda bir imgeye basacam ya biraz sağına ya biraz soluna baskam gerekebiliyor kalibrasyon sorunu gibi bir degisik. iki oyunda yasadim bunu cok can sıkıcı. tam ekran modu bir cok uygulamayla uyumsuz .. youtube da dahil! centik cok stabil degil orada hep bi kararyi birsey var. ama cin romunda bende boyle sıkıntılar yasamamistim. hala favorim cin romu. boyle giderse telefonu ya kircam ya satcam. iphone alcam dumduz devam edecem yoluma.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Arkadaslar global stable surumunu bir guncelleme gibi dusunun.Android tarafinda en stabil rom telefon kutudan cikinca uzerinde gelen romdur.sonra guncelleme gelince stabilite bozula biliyor. Xiaomi mi8-in gercek chine rom gibi dusunun global rom ise guncelleme gibi.o yuzden 2 3 guncelleme sonra telefon global rom ile daha stabil olucaktir.

Htc 10 kullaniyodum.android 6 ile cok iyi calisiyodu.7 geldi sorunlari ile birlikte.sonra 7 icin 3 tane guncelleme aldi stabil oldu.sonra 8 geldi gene sorunlu amma 8 ucun guncelleme gelmedi ve sorunlu rom olarak kaldi. anlatmak istediyimi umarim dogru ifade ede bildim

megaron

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih göçer
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
2
Arkadaslar merhaba 2 gün önce migrostan telefonumu aldım hersey gayet güzel global romda iyi ama tek eksiği yüz tanıma menüsü yok onu kullanamıyorum ne yapmam gerek bir bilgisi olan varmı yada karşılasan

Üst Alt