Yardım Xiaomi Mi 8 Güncelleme ve Yüz Tanıma

Hsynhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
11
Arkadaşlar geçen hafta Mi 8 nihayet kavuştum ancak, eski modelle Xiaomi modellerinde üst versiyonlar olmasına rağmen Mi8 de neden halen 9.5.14.0 versiyonu var ve yüz tanıma bölgeyi değiştirince çalışıyor bölgeyi Türkiye yapınca çalışmıyor, bilmediğim bir husus mu var , bilgisi olan destek verirse sevinirim.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Arkadaşlar geçen hafta Mi 8 nihayet kavuştum ancak, eski modelle Xiaomi modellerinde üst versiyonlar olmasına rağmen Mi8 de neden halen 9.5.14.0 versiyonu var ve yüz tanıma bölgeyi değiştirince çalışıyor bölgeyi Türkiye yapınca çalışmıyor, bilmediğim bir husus mu var , bilgisi olan destek verirse sevinirim.
Çünkü yeni çıktı telefon ve rom sıkıntıları mevcut. Zamanla düzelecektir bir çok sorun :)
Sabırla beklemek lazım :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cyetkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
5
Bende yeni aldım bölgeyi değiştirince yüz tanıma geldi. sonra 9.6.1.0 kararlı güncelleme geldi onu yaptım. Yüz tanıma çalışıyordu donra bölgeyi değiştirdim. yüz tanıma gitti. Şu an bölgeyi Hindistan da yapsam Hong kong ta yapsam yüz tanıma gelmiyor. Yüz tanımayı nasıl geri getirebilirim bilen varmı?

Oyla:

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
Bende yeni aldım bölgeyi değiştirince yüz tanıma geldi. sonra 9.6.1.0 kararlı güncelleme geldi onu yaptım. Yüz tanıma çalışıyordu donra bölgeyi değiştirdim. yüz tanıma gitti. Şu an bölgeyi Hindistan da yapsam Hong kong ta yapsam yüz tanıma gelmiyor. Yüz tanımayı nasıl geri getirebilirim bilen varmı?

Fabrika ayarlarına döndürüp tekrar dener misiniz, olmazsa fastboot modda tekrar aynı romu temiz kurulum yapın.

Oyla:

cyetkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
5
Fabrika ayarlarına döndürüp tekrar dener misiniz, olmazsa fastboot modda tekrar aynı romu temiz kurulum yapın.
Fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Benim cihaz Hepsiburada dan alınma global sürüm yüklü. Bl kapalı. O dediğini yapabilir miyim yinede.

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Fabrika ayarlarına döndüm olmadı. Benim cihaz Hepsiburada dan alınma global sürüm yüklü. Bl kapalı. O dediğini yapabilir miyim yinede.

Bl kilidini açtıktan sonra fastboot ile rom atabilirsin

Oyla:
Üst Alt