Yardım xiaomi mi 8 global rom yüklerken çıkan hata konusunda yardım.

Verygood17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
9
Merhaba arkadaşlar şuanda miflash indirdim bilgisayara ve 2 farklı yerden 2 farklı global rom indirdim denedim fakat ''can not foun file flash_all.bat'' hatası alıyorum ne yapmam gerekiyor bir türlü yükleyemedim lütfen acil yardım.

Erolgüneş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erol
Cihazım
Mi8
Konular
1
burdan mı indirdiniz resmi olan bu. Winrar ile çıkartmanız lazım

Oyla:

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Kullandığın MiFlash ile ilgili bi durum bu. 64 bit 20160401 olan versiyonunda sıkıntısız yükleyebilirsiniz.
Yok illa yeni versiyonlar ile yapacağım diyorsanız da, Flash all and Lock seçeneğinin kesinlikle işaretli OLMAMASI gerektiğini yoksa telefonunuzun brick olacağını unutmayın.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Aldığınız hataya ilişkin bir ekran görüntüsü ekleyebilirseniz hatanın nereden kaynaklandığı çok daha rahat söylenebilir ancak bu şekilde sadece varsayımlar üzerinden yorum yapabiliriz...

Oyla:

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Aldığınız hataya ilişkin bir ekran görüntüsü ekleyebilirseniz hatanın nereden kaynaklandığı çok daha rahat söylenebilir ancak bu şekilde sadece varsayımlar üzerinden yorum yapabiliriz...
Hocam en.miui.com dan indirdiğim son versiyon MiFlash ile ben de aynı hatayı almıştım.
Flash All seçiyorum can not found file flash_all.bat hatası veriyor
Flash all except storage diyorum aynı şekilde. Bahsi geçen dosya isimlerini değiştirerek çözüm sunan yazı ve videolar mevcut google da ama işe yaramamıştı bende hata vermişti hep. Allah'tan hata vermiş yoksa ilk zamanlardı ve bilmeden FLash & Lock seçiliyken yükleyecektim hata vermeseydi. Kendim bizzat deneyimlediğim için, eminim yukarıda yazdığım versiyon ile sorunsuz yükleme yapabileceğinden.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam en.miui.com dan indirdiğim son versiyon MiFlash ile ben de aynı hatayı almıştım.
Flash All seçiyorum can not found file flash_all.bat hatası veriyor
Flash all except storage diyorum aynı şekilde. Bahsi geçen dosya isimlerini değiştirerek çözüm sunan yazı ve videolar mevcut google da ama işe yaramamıştı bende hata vermişti hep. Allah'tan hata vermiş yoksa ilk zamanlardı ve bilmeden FLash & Lock seçiliyken yükleyecektim hata vermeseydi. Kendim bizzat deneyimlediğim için, eminim yukarıda yazdığım versiyon ile sorunsuz yükleme yapabileceğinden.
Elbette ki olabilir hocam. Ancak aynı hata yanlış dizin seçildiğinde, recovery rom indirildiğinde, dizin adı hatalı olduğunda vs. de gelebiliyor. En sağlıklısı SS aldıktan sonra yorumlamak olacaktır. Hem siz hem de konu sahibi arkadaş yorulmamış olur :)

Oyla:

Erolgüneş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erol
Cihazım
Mi8
Konular
1
Developera geçtiniz mi. USB debuggingi açtınız mi ayarlardan. Unlock ettiniz mi telefonu. Miui foruma girip oradaki folashtoolu indirip deneyin derim. Ama en alttaki seçeneğe dikkat edin telefonu sakin lock etmeyin

Oyla:

iceman52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tansel
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
0
Merhaba. Dün akşam MIUI 9.5.14 versiyondan miflash ile global MIUI 10 versiyonuna geçmek isterken yanlışlıkla "Flash all and Lock" seçeneği ile işlem yaptım. Telefon recovery modda açıldı ve "This MIUI version can't be installed on this device" hatası ile normal açılmıyor. Telefonu Mi Unlock ile unlock etmek istediğimde ise "Current account is not bound to this device" diyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Oyla:

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Merhaba. Dün akşam MIUI 9.5.14 versiyondan miflash ile global MIUI 10 versiyonuna geçmek isterken yanlışlıkla "Flash all and Lock" seçeneği ile işlem yaptım. Telefon recovery modda açıldı ve "This MIUI version can't be installed on this device" hatası ile normal açılmıyor. Telefonu Mi Unlock ile unlock etmek istediğimde ise "Current account is not bound to this device" diyor. Yardımcı olabilir misiniz?
Geçmiş olsun cihazınız artık bir çöp.(çözüm bulunana kadar) clean and lock dememeliydiniz:|

Oyla:
Üst Alt