Yardım Xiaomi mi 8 ekran sorunu

bybudeer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kıvanç
Cihazım
s4
Konular
1
Arkadaşlar ekranda patlama sorunu olan var mı ??Son kararlı sürümü yüklendikten sonra bu sorun ile karşılaşmaya başladım .
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Rambidi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramadan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Herkese merhabalar arkadaşlar, 1 haftadır aynı sorun bende de oldu. Çok can sıkıcı bir durumdu. Oled saver programını kullandım 2 gün boyunca. kapatıp deneyeyim tekrar dedim. 3 gündür oled saver kapalı ve şuan sorun görünmüyor.

Oyla:

mertbildik27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert
Cihazım
xiaomi mi 8
Konular
0
Herkese merhabalar arkadaşlar, 1 haftadır aynı sorun bende de oldu. Çok can sıkıcı bir durumdu. Oled saver programını kullandım 2 gün boyunca. kapatıp deneyeyim tekrar dedim. 3 gündür oled saver kapalı ve şuan sorun görünmüyor.
Arkadaşlar sorunu çözdüm hiç rom vb ile alakalı değil Çentiği gizlerseniz başlıyor sıkıntı çentikli kullandığınızda ortadan kalkıyor deneyip sonuçlarını paylaşın

Oyla:

Yafes kagan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yafes kagan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Merhabalar bende de ekran sorunu var. Soğuk havalarda telefonumun resimde göründüğü yeri titriyor ve kararıyor. Bazen daha da fazla bir boyuta ulaşıyor.
Always on display ekranı da bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor, bazen ise titreyerek çalışıyor.
Mağazadan aldığım gibi kullandım, güncelleme yaptım.
Rom, flash gibi olayları yapmadım.
Sizce sorun nedir?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-03-00-04-28-992_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-03-03-00-04-28-992_com.whatsapp.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 37
Oyla:

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
Merhabalar bende de ekran sorunu var. Soğuk havalarda telefonumun resimde göründüğü yeri titriyor ve kararıyor. Bazen daha da fazla bir boyuta ulaşıyor.
Always on display ekranı da bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor, bazen ise titreyerek çalışıyor.
Mağazadan aldığım gibi kullandım, güncelleme yaptım.
Rom, flash gibi olayları yapmadım.
Sizce sorun nedir?
Hocam sorun yazilimsal gibi gorunsede donanimsal bir sorun ekran parlakligini dusurun %40 45 lerde tutun ayni sorunu bende yasiyorum soguk havada ekran parlakligi yuksek oldugunda oluyor bende mecbur bu seviyede tutuyorum hep.

Ekli dosyalar

• IMG_20200326_134448.jpg
    IMG_20200326_134448.jpg
    243 KB · Görüntüleme: 39
Oyla:

Hakan_50

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
Malesef aynı sorun bende de varr.gecen sene migrostan almıştım.servisemi yollamam gerekiyor yoksa bazı arkadaşların dediği gibi farklı sürümleri mi yüklemem gerekiyor ???

Oyla:

Rambidi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramadan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Android güncellemesinden sonra da sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum. Sorunu devam eden var mı arkadaşlar?

Oyla:

Erdemozt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Arkadaşlar, bu konu hakkında net bir çözüm alabilen varmı? Mi 8 kullanıcısı olarak soğuk havada ekranın yarısından fazlası konuyu açan arkadaşın eklediği resimdeki gibi oluyor. Ekran değiştirmek de istemiyorum. Varsa önerisi olan mesaj yoluyla dönerse çok makbule geçer.

Edit: bir arkadaş mesajladı ekran ışığı seviyesini yüzde 50 de sabitleyince ortadan sorun kalkacak dedi. Cidden öyle oldu yuzde 50 de kullanıyorum sorunsuz devam ediyorum çalışmaya

Son düzenleme:
Oyla:

Yafes kagan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yafes kagan
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Garantiye gönderdim, ücretsiz olarak Ekranı değiştirdiler. Farklı bir yöntem var mı bilmiyorum.

Oyla:
Üst Alt