Soru ..

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
Ekran tamamen çalışır durumda mı? Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla ekranda problem yok gibi gözüküyor

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
3 senedir kapsız camsız kullanmadığım tek çizik barındırmayan Xiaomi mi 8 telefonum dün akşam elimden yere yüzüstü düşerek üzerinde koruyucu olmasına rağmen köşeden aldığı darbe ile camın altından ekranımı çatladı bu durum beni inanılmaz üzdü. dokunmatiğinde hiçbir sorun yok ama böyle kullanmak canımı çok sıkıyor.
LCD Ekrana dokunmadan sadece ön camı değiştirtebilir miyim? Ortalama fiyat bilginiz var mı?
Lcd ekrana dokunmadan değiştirmek zor maalesef Telefoncularda Orjinal olmayan ekranı 250-300 gibi değiştirebilirsiniz veya servise gönderip orjinal ekranla değiştirebilirsiniz onun fiyatıda tahminimce 400 veya daha üstüde olabilir

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Geçmiş olsun. Çok sinir bozucu bir şey, aynısı eski telefonumda benim de başıma gelmişti. :(

Moralinizi bozmak istemem ama Mi 8 için ekran tamiri ortalama 500-600 TL arası. Ancak bu işi yaptıracaksanız işinin ehli olanlara yaptırın. Size GSM İletişim'i tavsiye edebilirim. Her şey dahil 550 TL ücretle yapıyorlar. Sadece camı değiştiren telefoncular var ancak işlem sırasında dokunmatik panel bozulursa garanti vermiyorlar. Ayrıca sonrasında garanti de vermiyorlar.

Redmi 5 Plus'ı yollamıştım GSM İletişim'e. 1 hafta içinde tekrar elimde oldu. Yapılan ekran da sorunlu çıktı, tekrar yolladım (6 ay garantisi olduğu için) ve hemen tekrar yapıp yolladılar. Herhangi bir sorunum kalmadı böylece.

Kadıköy'de teknik servis galiba. Yine de sitelerini de vereyim:

Oyla:

Orvn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Amoled ekran olduğu için biraz pahalı olacaktır, 300-400 liraya yaparım diyenlerden uzak durun. Orjinal ekran bildiğim kadarıyla bin lira civarı olması lazım

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
3 senedir kapsız camsız kullanmadığım tek çizik barındırmayan Xiaomi mi 8 telefonum dün akşam elimden yere yüzüstü düşerek üzerinde koruyucu olmasına rağmen köşeden aldığı darbe ile camın altından ekranımı çatladı bu durum beni inanılmaz üzdü. dokunmatiğinde hiçbir sorun yok ama böyle kullanmak canımı çok sıkıyor.
LCD Ekrana dokunmadan sadece ön camı değiştirtebilir miyim? Ortalama fiyat bilginiz var mı?
Ekran lcd olsa daha ucuza yenisi takılırdı hocam da amoled olduğu için hem daha pahalı hem de ekran ve ışık sağlayan kısım birleşik olduğu için komple değişmesi gerekir sanırım :(

Oyla:

serkanelik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
mi13, mi8, mi6
Konular
6
İstanbul kartal da tamir dunyasi diye bi yer var sadece kirik cami degistirebiliyolar.esimin iphone 7 plus camini 180 liraya yaptirmistim.iscilik gorsellik olarak orjinalinden farki yok.kirilirsa falan diye kendi mi 8 im icinde sormustum stogumuzda cam olup olmadigina bi bakmamiz lazım demislerdi. Bence bi gorusun derim
Kadikoy Gsm iletişim kendine cok guveniyo ama bi keresinde ekran değişimi yaptirmistim lg g2 de.ekranda surekli kirpma vardi tekrar değiştiler yine ayni sonra vazgectim.bu seferde baska hic calismayan bi ekran takip verdiler cihazi.saatlerce de bekledim.pek guvenmiyorum oraya bu yuzden.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt