Yardım Xiaomi Mi 8 Bootloader twrp imei herşey hakkında Sorunum var .

ByAlafHot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Fabrika ayarı
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar Selamlar önceden xiaomi cihaz kullanıyordum rom attım vs vs gibi birşeyler yapıyordum .

Şuan Farklı bir yurt dışı mi 8 kullanıyorum bu telefon abimdeydi ondan aldım dosyaları bilgisayara atıp fabrika ayarlarına döndüm içinde birşey kalmasın diye şuan 2 hatta çalışmıyor sanırım imei silindi zaten sadece sim2 çalışıyordu atılan imeiden sorunlarım şu şekilde yardımcı olursanız çok sevinirim. Telefonda geliştirici modu açık şuan farklı bir mi hesabı açtım onu kullanıyorum

1- Telefonu Mi Unlock üzerinden bootloader kilidini açmaya çalıştım ama numaramı yazıyorum şifremi yazıyorum giriyor sonra sms gönderme moduna girdiğinde güvenlik denetleniyor diyor gelen giden sms yok.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2- Ben bu cihaza IMEI atmaya çalıştım ama beceremedim sanırım şuan bootloader kilitli olduğu için olmuyor ,
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Konu hakkında yorum yapan arkadaşlara özelden daha fazla fotoğraf gönderebilirim eksik birşey göndermiş olabilirim bilmiyorum . Keyifli forumlar

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bl kilidinin açık olup olmadığını kontrol etmek için telefonu yeniden başlatın açık kilit işareti varsa bl kilidi açıktır. Eyer yoksa kapalıdır zaten telefonu ayarlardan sıfırlamak imei uçuruyor ondan dolayı bl kilidini açamazsiniz.
Yönetici hesabı lazım bunun için forumda bulunan ücretli onarımlar kısmından yardım alabilirsiniz.

Oyla:

ByAlafHot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Bl kilidinin açık olup olmadığını kontrol etmek için telefonu yeniden başlatın açık kilit işareti varsa bl kilidi açıktır. Eyer yoksa kapalıdır zaten telefonu ayarlardan sıfırlamak imei uçuruyor ondan dolayı bl kilidini açamazsiniz.
Yönetici hesabı lazım bunun için forumda bulunan ücretli onarımlar kısmından yardım alabilirsiniz.
Evet hocam şuan denedim açık kilit işareti görünüyor o zaman benim telefonumun bootloader kilidi açık

Oyla:

rotindaaa21

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Not 11Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Evet hocam şuan denedim açık kilit işareti görünüyor o zaman benim telefonumun bootloader kilidi açık
Aynen bilgisayarın telefonu görmesi için gerekli driverleri yüklemeniz gerekiyor bilgisayara. onun dışında imei atmak veya hakkında yorum yapmak forumda malesef yasak bilgi veremiyorum. daha detaylı şekilde youtubeden falan araştırın iyi forumlar.

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bootloader kilidiniz açıksa öncelikle root yapmanız lazım, ondan sonra IMEI işlemine geçebilirsiniz fakat bir tavsiye vermek istiyorum, telefonu sağlam bir telefoncuya götürün veya ücretli destek altından yardım alın. Eklemiş olduğunuz ekran görüntüsünde yazmış olduğunuz kod eksik. Belli ki unutmuşsunuz, hata yaparsanız cihaza kalıcı veya onarımı daha pahalıya mal olacak bir hasar verirsiniz.

Oyla:
Üst Alt