İnceleme Xiaomi mi 6x

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Xiaomi, Fiyatı ve Kamera Özellikleriyle 'Alın Beni' Diye Bağıran Mi 6X'i Duyurdu

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Xiaomi'nin yeni fiyat/performans telefonu Mi 6X resmi bir basın etkinliği ile tanıtıldı. Güçlü kamerası ile dikkat çeken cihaz, ayrıca şık tasarımı ile de oldukça beğeni topladı
Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, yeni orta seviye akıllı telefonu Xiaomi Mi 6X’i resmi olarak tanıttı. 18:9 en/boy oranına sahip 5.99 inçlik bir ekranı bulunan Mi 6X, Snapdragon 660 işlemcisinden gücünü alıyor ve 6GB RAM kapasitesine sahip.

Xiaomi Mi 6X Özellikler
  • İşlemci: Snapdragon 660
  • RAM: 4GB/6GB
  • Depolama: 64GB/128GB
  • Ekran: 5.99 inç (2160×1080 piksel) Full HD
  • Arka Kamera: 12MP, f/1.75 diyafram, Sony IMX486 sensör + 20MP, Sony IMX376
  • Ön Kamera: 20MP, Sony IMX376
  • Batarya: 3010mAh, Hızlı Şarj Desteği
  • İşletim Sistemi: Android 8.0 Oreo

Siyah, mavi, kırmızı, altın ve altın gül olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile tüketiciler ile buluşacak Xiaomi Mi 6X, 4GB RAM+64GB ROM’lu versiyonu 1000 TL’den satışa sunulurken, 6GB RAM+64GB ROM’lu versiyonu ise 1150 TL’den satılacak. En üst varyant olan 6GB RAM ve 128GB ROM’lu versiyon ise 1250 TL fiyat etiketine sahip olacak. Elbette ki bu fiyatlara vergiler dahil değil.

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Bataryada da bi güzellik yapıp en azından 3500 4000 mah yapsaydılar süper olurdu :) bu ekrana bu batarya biraz az kalmış :)

Onu geçtim hali hazırda redmi note 5 Pro var mi 6x'ten pek bi farkı yok :) Neden bu kadar birbirine yakın özellikte telefonlar çıkardı anlamak zor :)
Redmi 5
Redmi 5 Plus
Redmi Note 5
Redmi Note 5 Pro
Mi 6x
Bu telefonlar birbirine çok benzer özelliklerde olmuş :)
İki tane çıkarıp sağlam özellikler entegre edip çok sayıda çıkarsaydılar en azından ortalık isim kargaşasından kurtulurdu

selami58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selami
Cihazım
yok
Konular
1
Üstteki arkadaşa aynen katılıyorum. Farklı farklı model koyucağına o model aralıgında 2-3 cihaz cıkarsa daha iyi olurdu karmasa olmazdı hem. Fiyatıa özellikleride iyi yanlız pili 2960 biliyorum yanlıssa affola. Özellikleri güzel mi note 3 den ucuz cıktı ve özellikleride başa baş kamera konusunda umarım iyidir cihaz. A2 modeli ise cuma günü cıkıcak diye biliyorum.

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Haklısın hocam ama hep böyle değilmi?aynı tele farklı bi özellik ekleyip piyasaya sürmek.bu telefon note3 alanları üzebilir :)
[doublepost=1524652250,1524652187][/doublepost]
Üstteki arkadaşa aynen katılıyorum. Farklı farklı model koyucağına o model aralıgında 2-3 cihaz cıkarsa daha iyi olurdu karmasa olmazdı hem. Fiyatıa özellikleride iyi yanlız pili 2960 biliyorum yanlıssa affola. Özellikleri güzel mi note 3 den ucuz cıktı ve özellikleride başa baş kamera konusunda umarım iyidir cihaz. A2 modeli ise cuma günü cıkıcak diye biliyorum.
Bende 2960 biliyordum ama 50 mah eklemişler sanırım :)

Resulkulacoglu06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
xaimi a1
Konular
3
ARKADAŞLAR 15 GUNDUR BU TELEFONU BEKLİYORUM TÜRKİYEYE NE ZAMAN GELİR ? BİLGİSİ OLAN VARMI ? YADA YAKLAŞIK KAÇ GUNE GELİR ?

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
ARKADAŞLAR 15 GUNDUR BU TELEFONU BEKLİYORUM TÜRKİYEYE NE ZAMAN GELİR ? BİLGİSİ OLAN VARMI ? YADA YAKLAŞIK KAÇ GUNE GELİR ?
Garantisiz şahıslar düzeyinde 15-30 günü bulur. Garantili olarak 2, 2.5 ayı bulur.
Daha önce ki telefonların geliş süresini düşünerek tahmin yürütüyorum sadece :)
Çünkü net bir bilgi olmaz bu konuda :)

SK7TR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Poco F5
Konular
4
Mi a2 olarak gelecekmi bu cihaz gelecekse ne zaman gelecek bi haber varmı?

eren-01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
mi max 32gb
Konular
1
Arkadaş bir baba yiğit çıksın desin ki getirdim benim elimde var siz ne renk istiyorsunuz onu söyleyin. :)

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Arkadaş bir baba yiğit çıksın desin ki getirdim benim elimde var siz ne renk istiyorsunuz onu söyleyin. :)

Mi 6x getirildi. Hem forumumuzda hemde sahibinden sitesinde satanlar mevcuttu. Fakat A2 için bu gidişte altı ay daha bekleriz :D

Üst Alt