Yardım Xiaomi Mi 6x A2 romundan Miui'ye dönüş nasıl yapılır?

hozavci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5
Konular
1
İyi günler kolay gelsin arkadaşlar. Lütfen yardımcı olun. xiaomi mi 6x telefon aldım. satıcı imei repair yapılması için a2'nin romunu edl yöntemi ile yüklemiş tekrardan miui rom yüklemek istiyorum. ben edl moduna alıp yüklemeye çalıştım sürekli miflash programında hata veriyor. Bana bu konuda yardım edebilir misiniz? Bir türlü yapamadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181113-011436.png
    Screenshot_20181113-011436.png
    102,7 KB · Görüntüleme: 50

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Sorun hakkında detaylı bir bigli verebilir misiniz örneğin ne hatası veriyor bootloader kilidi açık mı kapalı mı?
Not: Bu saatte cevap almanız yavaş olur veya olmayacaktır. Eğer aceleniz var ise xda gibi yerleri deneyebilirsiniz. Yoksa sabah cevap alırsınız büyük ihtimal. İyi geceler sun~~

Oyla:

hozavci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5
Konular
1
Sorun hakkında detaylı bir bigli verebilir misiniz örneğin ne hatası veriyor bootloader kilidi açık mı kapalı mı?
Not: Bu saatte cevap almanız yavaş olur veya olmayacaktır. Eğer aceleniz var ise xda gibi yerleri deneyebilirsiniz. Yoksa sabah cevap alırsınız büyük ihtimal. İyi geceler sun~~
Şöyle diyeyim yapılan işlem linkte gösteriliyor.
Ben tekrar miui roma dönmeye çalışıyorum miflashtool programında edl moduna alıp firmwareyi seçip yüklüyorum. Ama edl diyor flashin diyor. Saniye sayıyor ama yüklemiyor. Size bilgisayar başına geçince daha ayrıntılı göstereyim en iyisi.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

hozavci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi5
Konular
1
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
videoda da gösterdim edl modunda başlattım gerekli olan herşeyi yaptım. bekliyorum bekliyorum herhangi birşey olmuyor. yükleniyor gibi gözüküyor. ama yüklenmiyor. 1000 sn'yeye kadar bekledim yine bişey yok. lütfen yardım edin

Oyla:
Üst Alt