Haber Xiaomi Mi 6S Geliyor! (Ne Gerek Vardı?)

Her hafta 1 telefon tanıtımı görmezsek “Allah Allah bu adamlara bir şey mi oldu ya? Başlarına saksı mı düştü?” diye endişelendiğimiz Xiaomi firmasından yeni bir cihaz daha geliyor (Tamam biraz iğneledim ama haklıyım bence. Hele tanıtacağı modeli duyunca bana hak vereceksiniz). Her neyse şimdi haberimize dönelim. Xiaomi Mi 6S adında bir model Geekbench testinde ortaya […]

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Sayın Captainalp , ben Mi Max 2 yi kullanıyorum ve bu cihaz benim için Kral, o nedenle Mi Max 2'ye Xiaomi'lerin Kral'ı demem forumdaki 72.000 kişiyi rahatsız etmez iken, sizi rahatsız etmesi çok enteresan, ancak Mi Max 2 ye kral diyenler deli ve telefondan anlamıyor deyiminiz ise sadece bana değil, tüm Mi Max 2 kullanıcıları için tamamen SAYGISIZLIK ve bu sözlerinizden dolayı Özür dileme erdemi gösterebilecekmisiniz diye merak ediyorum

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Her baslikta mi max 2 kral bunu alin demenizi 72 bin kisi anliyor olabilir ama ben anlamiyorum. Sizden baskada bu telefona bu sekilde davranan tek bir kisi goremiyorum. Bana gorede her basligi kral alin kral diye bu sekilde kirletmenizde saygisizlik. Ozur dileme evet bir erdemdir ama hak edene dilerim karsimdaki bana ozur dile dediginde kimin dedigine ilk dikkat ederim iyi forumlar size.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Sayın Captainalp , ben Mi Max 2 yi kullanıyorum ve bu cihaz benim için Kral, o nedenle Mi Max 2'ye Xiaomi'lerin Kral'ı demem forumdaki 72.000 kişiyi rahatsız etmez iken, sizi rahatsız etmesi çok enteresan, ancak Mi Max 2 ye kral diyenler deli ve telefondan anlamıyor deyiminiz ise sadece bana değil, tüm Mi Max 2 kullanıcıları için tamamen SAYGISIZLIK ve bu sözlerinizden dolayı Özür dileme erdemi gösterebilecekmisiniz diye merak ediyorum

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Hocam afedersiniz ama siz neden
Böyle seviyeli,saygılı,ahlaklı vede 26 yaşına göre 60 yaşındaki bir kişiyle nasıl konuştuğunu iyi bilen,iyi niyetli bir AKILLI şahısla diyaloğa giriyorsunuz,anlamıyorum doğrusu.
Evet biz DELİ yiz ve inadına her başlıkta xioami nin kralı mi max 2 diye haykırıyoruz.Bırakın çözemesin bizi gereksiz kişiler seviye düşürür hocam.Ayrıca kral ile bir sıkıntısı olmuş zamanında şahsın galiba ki dertli.Anlayana alt kattaki söz yeterli galiba.
*Haşlama güzel oluyor . Kendinden daha akıllı cihazlar kullanınca insanlar böyle oluyorlar*.Captainalp.NOKTA.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MahmutDeveSürenOğlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
1
Hocam afedersiniz ama siz neden
Böyle seviyeli,saygılı,ahlaklı vede 26 yaşına göre 60 yaşındaki bir kişiyle nasıl konuştuğunu iyi bilen,iyi niyetli bir AKILLI şahısla diyaloğa giriyorsunuz,anlamıyorum doğrusu.
Evet biz DELİ yiz ve inadına her başlıkta xioami nin kralı mi max 2 diye haykırıyoruz.Bırakın çözemesin bizi gereksiz kişiler seviye düşürür hocam.Ayrıca kral ile bir sıkıntısı olmuş zamanında şahsın galiba ki dertli.Anlayana alt kattaki söz yeterli galiba.
*Haşlama güzel oluyor . Kendinden daha akıllı cihazlar kullanınca insanlar böyle oluyorlar*.Captainalp.NOKTA.

Elinden de öpsün oldu olacak. Adam admin. Yaşının bir ne alakası var Allah aşkına !

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Elinden de öpsün oldu olacak. Adam admin. Yaşının bir ne alakası var Allah aşkına !
Is hayatinda adam yonetememis insanlarin genel dustugu yanilgi karsindaki insanin yasi buyukse hemen hurmet gostermek gerekir seklindedir. Yadsimamak lazim.

cohci52

Destek Ekibi
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Güvenlik
Konular
209
Ne diyeyim,sizde insan evladısınız.Allah a emanet olun.Öpüyorum sizi.Konuyu uzatıpta çirkefleşmicem sizede aynısını öneririm.Zaten konu ne idi,ne oldu.Bu güzide forumda kendimize yakışanı yapalım.Saygılar

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Captainalp MahmutDeveSürenOğlu

Konuyu çok yanlış anlıyorsunuz... 12 yaşındaki üyemize de 65 yaşındaki üyemize de her zaman için "siz" diyerek hitap ediyor ve aynı saygıyı sizlerden de bekliyoruz. Yaşa hürmet gösterip göstermemek elbette ki kişisel tercihinizdir ve buna müdahale edemeyiz ancak forum kurallarımız ve üyelerimizin birbirlerine hitap şekilleri forum kurallarımızda yazılı ve bu kurallara uymanız forum üyeliğinizin devam edebilmesi için zorunludur. Lütfen bu mesajımı bir uyarı olarak kabul ediniz ve tekrar etmeyiniz.

Belki sizler için "deli" kelimesi günlük hayatınızda normal bir şekilde kullanmış olduğunuz bir kelimedir ancak bu kelimenin TDK tanımına baktığınızda da çok rahat bir şekilde hakaret olarak kabul edilebileceğini göreceksiniz. Skorpi hocam efendi kişiliğinden taviz vermeyerek sizlere cevap vermeye çalışmış ancak benzer ilk davranışınızın yaptırımla karşılanacağını bildirmek isterim.

Secreverse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Secreverse
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
4
Haber konusunun bu kadar büyüyecegini tahmin bile edemezdim. konu mesajlara kapatılmalıdır diye düşünüyorum konunun dısına cıkıldı.

Üst Alt