Xiaomi Mi 6'nın üretimi durduruldu mu?

s78de

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Parayı geri alsamda 2000 tlye mi 6 gibi cihazı nereden bulacam. Parayı alıpta düşük modelede geçmek olmaz. Üst modeller içinde örneğin mi 8 en az 1000 tl eklemek gerekiyor üzerine.
Sen de haklısın. Ben o kadar bezdim ki şu ahize yüzünden telefonun en temel işlevini yapamadıktan sonra ben yemişim oyununu, kamerasını diyorum.. Artık bu Moda girdim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Benim için kötü olacak gibi. Mi 6 128 GB Seramik almıştım 2000TL ye. Ekran LG olduğu için ghost screen oldu. 3 ay thh ile uğraştım değişim kararı çıkardım. Ama şimdide telefon ortalıkta yok. Para iadesi olursa da 2000TL ye mi 6 gibi cihazda bulamam. Umarım stoklar tekrardan gelir.
Ya parayı ya da kendisini bulamazlar ise bir üst modelini verirler.
Bu konularda davranış modu bu şekilde.

Yasinakoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6
Konular
13
Ben anlayamıyorum bu MI6 alma diyenleri ne ahizesinde sorun var nede pubg oynarken bir gram kasıyor telefon garipsiniz valla

s78de

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Ben anlayamıyorum bu MI6 alma diyenleri ne ahizesinde sorun var nede pubg oynarken bir gram kasıyor telefon garipsiniz valla

Valla MIUI FORUM da kırılıyor ahize yüzünden, 4 tane rom attım düzelir gibi oldu sonra tekrar bozuldu psikolojimizi bozdu ahize. Babci oynatıyor da hevesimizi aldık..

asim03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asım
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
6
Valla MIUI FORUM da kırılıyor ahize yüzünden, 4 tane rom attım düzelir gibi oldu sonra tekrar bozuldu psikolojimizi bozdu ahize. Babci oynatıyor da hevesimizi aldık..

Bu fiyata herşey 4x4'lük olmaz.Aldığın fiyata ya ses özellikli telefon alıp diğer donanımlardan vazgeçecektin ya da mi6 alarak birçok + özelliği olan telefonu ucuza mal edecektin.Sesi rootla beraber güzel noktalara geliyor.Bir ip7,ip8,s8 note 8 ses kalitesi yok ama hatrı sayılır bir şekilde iyidir bu fiyata bu ses kalitesi. PUBG önemli bir husus tabi...

Yasinakoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6
Konular
13
Bu fiyata herşey 4x4'lük olmaz.Aldığın fiyata ya ses özellikli telefon alıp diğer donanımlardan vazgeçecektin ya da mi6 alarak birçok + özelliği olan telefonu ucuza mal edecektin.Sesi rootla beraber güzel noktalara geliyor.Bir ip7,ip8,s8 note 8 ses kalitesi yok ama hatrı sayılır bir şekilde iyidir bu fiyata bu ses kalitesi. PUBG önemli bir husus tabi...
Bence de note 8 alacağıma bitane MI6 alıp geri kalan paraya ses sistemi alınabilir

Üst Alt