Xiaomi mi 6

mucahit21258

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Lenovoa2010
Konular
8
Xiaomi mi 6'nın kamerası çok mu kötü? Çoğu sitede kamera konusunda dert yanıyorlar. Mi 6 kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

Lenovo A2010-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Gündüzleri şaheser düşük ışıkta biraz kalite kaybı oluyor tabi ama bence güzel sanal ön flaş olsa daha da mükemmel olacaktı

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Ama çekerken elin titrememesi lazım optik görüntü sabitleyici var ama pek işe yaramıyor gibi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ama çekerken elin titrememesi lazım optik görüntü sabitleyici var ama pek işe yaramıyor gibi

Hocam Ois işe yarıyor fakat, gündüz işe yarıyor. Özellikle Tekne üzerinde fotoğraf çekmeye çalışınca, ikinci kamera sürekli sallanırken, Ana kamera sanki yere dümdüz basıyormuşçasına fotoğraf çekiyor. Düşük ışık koşullarında cihazın fotoğraf çekim performansı düştüğü için, Ois'de engel olamıyor bu duruma. Buradaki sorun, kameranın sorununu Ois'in gidermesini bekliyoruz, işte burada hata yapıyoruz.

Düşük ışık koşullarında fotoğraf çekeceğim derseniz farklı cihaz bakın. Fakat bizim gibi kamera sizin için ikinci planda ise, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Cihazla ilgili birçok video inceleme var Youtube'da Türkçe olarak. Onları inceleyerek karar verin.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam Ois işe yarıyor fakat, gündüz işe yarıyor. Özellikle Tekne üzerinde fotoğraf çekmeye çalışınca, ikinci kamera sürekli sallanırken, Ana kamera sanki yere dümdüz basıyormuşçasına fotoğraf çekiyor. Düşük ışık koşullarında cihazın fotoğraf çekim performansı düştüğü için, Ois'de engel olamıyor bu duruma. Buradaki sorun, kameranın sorununu Ois'in gidermesini bekliyoruz, işte burada hata yapıyoruz.

Düşük ışık koşullarında fotoğraf çekeceğim derseniz farklı cihaz bakın. Fakat bizim gibi kamera sizin için ikinci planda ise, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Cihazla ilgili birçok video inceleme var Youtube'da Türkçe olarak. Onları inceleyerek karar verin.
daha gece çekim şansım 2 kez falan oldu ben iphone kullandığım zamanlar snap kullanımında ani çekimde hafif bulanıklık olmaz dı , mi 6 da oluyor

tugseryldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğser
Cihazım
mi6 128gb
Konular
5
Xiaomi mi 6'nın kamerası çok mu kötü? Çoğu sitede kamera konusunda dert yanıyorlar. Mi 6 kullanan arkadaşlar bilgilendirebilir mi?

Lenovo A2010-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
3 gün önce iPhone 5s den mi 6 ya geçtim cihazdan genel olarak memnunum fakat düşük ışık koşullarında beni hayal kırıklığına uğrattı..Biraz pişman oldum fakat olan oldu maalesef.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
3 gün önce iPhone 5s den mi 6 ya geçtim cihazdan genel olarak memnunum fakat düşük ışık koşullarında beni hayal kırıklığına uğrattı..Biraz pişman oldum fakat olan oldu maalesef.

Otomatik parlaklık yükseliyor benim cihazımda sizde de öyle olmsdı lazım gece gayet iyi bencd

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Mi6 candır

tugseryldz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğser
Cihazım
mi6 128gb
Konular
5
Otomatik parlaklık yükseliyor benim cihazımda sizde de öyle olmsdı lazım gece gayet iyi bencd
''Ekran'' otomatik parlaklığı yükseliyor...Kameraya bir etkisi yok hocam...Oda ortamında floresan altında vs. Kötü gerçekten karıncalı ve çamurlu bir görüntüsü var.

ayberkackgz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ayberk
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
2
valla şu ana kadar kameradan hiç bir sıkıntım olmadı fotoğraf çekmesini bilmiyorsanız telefonu suçlamaya gerek yok biraz dikkatli sakin bir sekilde çok güzel fotoğraflar çekebilirsiniz

Üst Alt