Haber Xiaomi Mi 6 Bekleyenlere Kötü Haber

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 1K
Xiaomi'nin yeni amiral gemisi olacak Mi 6 ile ilgili üzücü bir dedikodu ortaya çıktı. Cihazın kullanacağı işlemci, LG G6 ile aynı kaderi paylaşabilir.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Akıllı telefon üreticileri 2017 yılı için yeni amiral gemilerini bir bir tanıtıyor.

Henüz yeni amiral gemisini tanıtmayan bir büyük firma da Xiaomi tabii ki. Yakın zamanda Xiaomi Mi 6 modelini duyuracak şirketle ilgili bazı önemli dedikodular dolaşıyor.
Xiaomi Mi 6 Hangi İşlemciyle Gelecek?
Bugüne kadar Xiaomi Mi 6 modelinde Qualcomm'un en yeni işlemcisi olan Snapdragon 835 kullanılması bekleniyordu. Ancak ortaya çıkan son bilgilere göre telefon, LG G6 ile aynı kaderi paylaşacak.

Snapdragon 835 işlemcisini yetiştirmekte zorlanan Qualcomm nedeniyle, Xiaomi Mi 6'nın geçtiğimiz yılın amiral gemisi Snapdragon 821 ile geleceği söyleniyor.

Hatırlarsanız
LG G6 modelinde de, benzer bir nedenden ötürü aynı işlemcinin kullanıldığını görmüştük.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Büyük ihtimalle satışa çıkacak ilk Xiaomi Mi 6 modeli Snapdragon 821 ile gelecekken, yılın ikinci çeyreğine geçtiğimizde Snapdragon 835 kullanan bir başka Mi 6 varyasyonu daha göreceğiz.

Yine de tüm bu bilgilerin henüz bir söylentiden ibaret olduğunu belirtmekte fayda var. Bu söylentinin ne kadar gerçek olduğunu, önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek
Mi 6 tanıtımında göreceğiz.

...Alıntıdır...

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Valla hocam ben bu %30-%40 enerji tasarrufu olayını anlamıyorum. Ne kadar az enerji harcarsa harcasın şarj hep akşama bitiyor.

Nanometre değeri iki transistörün birbiri arasındaki mesafeyi ifade eder.Bu aralık ne kadar küçük olursa bir alana fazla transistör yerleştirilebilir,buda çalışmadaki başarımı etkiler . Nm miktarı düştükçe doğal olarak yaydığı ısı ve harcadığı enerjide düşecektir. Tabi bunun akabinde firmalar işlemciden aldığı kazançla ekranı 2k - 4k çıkartmaya başladılar. Bir nevi gövde gösterisi tabi arayüzde burada önemli samsung touchwiz deli dehşet güç harcarken , LG optimus arayüzü daha başarılı güç anlamında , yada iPhone bir ay ekranı kapalı masada beklet %1 ya gider ya gitmez. Lafı çok uzattım işin özü işlemci-yazilim senkronu

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
Bu gidişle yolun sonu iphone 8 e çıkıyo gibi :)

Üst Alt