Çözüldü Xiaomi Mi 6 Arka Kapak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
Herkese hayirli gunler merhaba, telefonumun arka kapagi birisine firlatma sonucu kirildi ve kasasi yamuldu o sekilde yazdan bu yana mecburen kilif takip kullaniyordum taa ki arada bir kilifi cikarir temizler takarim o esnada telefon elimden dustu kapagin yarisi yerde kaldi telefonun da kamerasi kotu cekiyor diyordum megersem kamera cami cizilmis yeni kapak almak istiyorum lakin 30tlye de var 120tlye de kafam karisti kimisi cam demis plastik satiyor kimisi cam satiyor ama yapismiyormus, hangisini almaliyim emin olamadim, cam haric komple kasayi da alabilirim bu konuda fikir alisverisi yapabilirsek sevinirim yardimlariniz dogru urunu secmeme katki saglayacaktir, telefondan cok memnunum elim alisti cihaz cop olana kadarda degistirmek istemiyorum custom romda yuklu tikir tikir calisiyor, fikirlerinizi bekliyor ve cihazin son haliyle ilgili birkac resim ekliyorum. İyi forumlar.

Son düzenleme:

yusufmercan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Kasayı düzeltmedikce aldığın camlar tam oturmuycak ya kasayı düzeltip herhnagş bi cma alckasın yada komple kasa alıp montajını yapcaksın cam yapıstırmak için b7000 yapıştırıcı var fakat arka camın yapıştırıcısı kururken telefonu bişeyle tutturman gerek 1 2 saat mandal gibi küçük şeyler var fkat ismi nedir bilmiyorum

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Birisine fırlatma derken facepalm~~

Asdq

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Heyo
Cihazım
Mi8
Konular
33
Paslanmaz çelik i yamultuysan alüminyum olsa ne olurdu reis.Kasa alsan daha iyi olur bence anakarta zarar verebilirsin camda dahil . Bataryaya dikkat

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
Kasayı düzeltmedikce aldığın camlar tam oturmuycak ya kasayı düzeltip herhnagş bi cma alckasın yada komple kasa alıp montajını yapcaksın cam yapıstırmak için b7000 yapıştırıcı var fakat arka camın yapıştırıcısı kururken telefonu bişeyle tutturman gerek 1 2 saat mandal gibi küçük şeyler var fkat ismi nedir bilmiyorum
evet komple kasa almak daha mantikli n11de saticilar var ama cam mi degil mi vs. direk arayip soramiyorum oneriniz varsa daha iyi olur.

Birisine fırlatma derken facepalm~~
kavga esnasinda firlattim o kisiden sekip betondan yere dustu

Paslanmaz çelik i yamultuysan alüminyum olsa ne olurdu reis.Kasa alsan daha iyi olur bence anakarta zarar verebilirsin camda dahil . Bataryaya dikkat
daha da fazla yamuktu ekran komple yukaridaydi suankinden cok fazla yamuktu ince beze sarip duz parcayla yerde ve duvarda ezip oyle duzelttim ki o kadar seye ragmen ekrana hicbir sey olmadi parmak izi halen calisiyor o yuzden bu cihazi degistirmek istemiyorum cok memnunum hele ki sarj konusunda

# ek; kasa konusunda pek bilgi bulamadim acaba forum icerisinde satis yapan arkadaslar bildiginiz veya onerebileceginiz site disi varsa da cok memnun olurum

Son düzenleme:

Asdq

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Heyo
Cihazım
Mi8
Konular
33
Beyler
evet komple kasa almak daha mantikli n11de saticilar var ama cam mi degil mi vs. direk arayip soramiyorum oneriniz varsa daha iyi olur.

daha da fazla yamuktu ekran komple yukaridaydi suankinden cok fazla yamuktu ince beze sarip duz parcayla yerde ve duvarda ezip oyle duzelttim ki o kadar seye ragmen ekrana hicbir sey olmadi parmak izi halen calisiyor o yuzden bu cihazi degistirmek istemiyorum cok memnunum hele ki sarj konusunda

# ek; kasa konusunda pek bilgi bulamadim acaba forum icerisinde satis yapan arkadaslar bildiginiz veya onerebileceginiz site disi varsa da cok memnun olurum
Hangi romu kullanıyorsunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Gcam kur efsane güzel mi 6 için öneriyorum ve eu rom .şuan bitik bi batarya kullanıyorum ona rağmen efsane güzel gidiyor şarj pil optimizasyonunuda .ayriyetten yaptım (gizlilik oradan özel erişim ve pil optimizasyonunuda)

Beyler
Hangi romu kullanıyorsunuz?

Gcam kur efsane güzel mi 6 için öneriyorum ve eu rom .şuan bitik bi batarya kullanıyorum ona rağmen efsane güzel gidiyor şarj pil optimizasyonunuda .ayriyetten yaptım (gizlilik oradan özel erişim ve pil optimizasyonunuda)
Bu şekilde değerler sabah 7.45 gibi şarjdan çıkardım saat 9 33 şarj 39 .efsane

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-04-21-32-09-289_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-03-04-21-32-09-289_com.miui.securitycenter.jpg
    225,7 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_2020-03-04-21-32-25-206_com.xiaomi.misettings.jpg
    Screenshot_2020-03-04-21-32-25-206_com.xiaomi.misettings.jpg
    211,6 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

yusufmercan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7

Arayamıyosun ama mesaj olarak sorabiliyosun bence mesajla ile sor mutlaka cevap veriyorlar

nokta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bella
Cihazım
sagit
Konular
9
Arayamıyosun ama mesaj olarak sorabiliyosun bence mesajla ile sor mutlaka cevap veriyorlar
birkac yer buldum ve kasa yamuk diye tam oturmayacagi soylendi bende kasa bakayim dedim kasalarda ekranda oluyormus o da 550tl tutuyor sanirim simdilik bu sekilde idare etmek durumundayim.
#duzeltme.

Son düzenleme:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Hocam bende orijinal ekran kasa ve arka kapak var almak istersen ozel mesaj at. İkisini alirsan kameran da benden hediye : ))

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt