Rehber Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu

musty33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Peocawe
yazdığınız şeyler hala güncelmi aynı şekilde kurabilirmiyim şu anda
bir de benim telefonum mi note 3 bu yazdıklarınız benim cihazım içinde geçerlimi
birde mi note 3 stabil eu rom miui 10 linki mevcutmu atarmısınız size zahmet son sürüm

gizliderviş

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
LEVENT
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
1
arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır 5X kullanıyorum.Bugüne kadar hep OTA üzerinden otomatik olarak güncelleme yaptım bir sıkıntı yaşamadım.fakat şimdi bu resimdeki hatayı alıyorum.güncellenmiyor sebebi nedir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

surly

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi5
Konular
2
arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır 5X kullanıyorum.Bugüne kadar hep OTA üzerinden otomatik olarak güncelleme yaptım bir sıkıntı yaşamadım.fakat şimdi bu resimdeki hatayı alıyorum.güncellenmiyor sebebi nedir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
twrp güncelle

Mrfrkaydn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5x
Konular
0
allah askına bırı yardım edebılırmı ?? ?? ???

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
allah askına bırı yardım edebılırmı ?? ?? ???
Hafıza durumu ile ilgili ise...32 GB olan hafızanıza sistem ve sistem uygulamaları dahildir...bunları düşünce size kalan net 2--26 GB dır....
64 lük SD kartınız da 59 görünüyorsa, mutlaka içinde silmediğiniz bir şey vardır....sizi rahatsız ediyorsa, biçimlendirin, 64 görürsünüz

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Mrfrkaydn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5x
Konular
0
Hafıza durumu ile ilgili ise...32 GB olan hafızanıza sistem ve sistem uygulamaları dahildir...bunları düşünce size kalan net 2--26 GB dır....
64 lük SD kartınız da 59 görünüyorsa, mutlaka içinde silmediğiniz bir şey vardır....sizi rahatsız ediyorsa, biçimlendirin, 64 görürsünüz

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

denedim hafıza kartını exfat ve ntfs olarak bile pc de biçimlendirdim fakat hala 59.6 gb görunuyor 64gb olan kart. öte yandan miui 10 kurdum telefona ve telefonun hafızası 32gb olmasına ragmen 6.84gb sistem görünüyor . dosya klasore gırıp baktıgımda toplam 25.16gb alan ve 23.12 gb bos alan gorunuyor . henuz daha hıc bısıy kurmadım telefona . sistem kısmında 6 .84 gb olması normalmı ? napmam lazım ???

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
denedim hafıza kartını exfat ve ntfs olarak bile pc de biçimlendirdim fakat hala 59.6 gb görunuyor 64gb olan kart. öte yandan miui 10 kurdum telefona ve telefonun hafızası 32gb olmasına ragmen 6.84gb sistem görünüyor . dosya klasore gırıp baktıgımda toplam 25.16gb alan ve 23.12 gb bos alan gorunuyor . henuz daha hıc bısıy kurmadım telefona . sistem kısmında 6 .84 gb olması normalmı ? napmam lazım ???
Gayet normal... Sd kartınızla ilgili durum normal görünüyor bu durumda, ama rahat etmeniz için isterseniz aldığınız yer ile görüşün, onlar size daha detaylı ve teknik açıklama yaparlar sanırım

Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk

Üst Alt