Yardım Xiaomi mi 5s'i Hepsiburada iade aldı

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba arkadaşlar, Xiaomi mi5s'imi ghost screen sorunu için hepsiburada'ya göndermiştim süreç biraz uzadığı için ve benim ısrarla ürün takibim neticesi ile ürün alınarak tarafıma para iadesi yapılacağı bildirildi. Size sorum yine Xiaomi ile yola devam etmeyi düşünüyorum. Mİ6 ya da Mİ NOTE 3 modelleri arasında kaldım. mi5s deki ghost screen gibi kronik sorunları var mı, mi6 için aradaki farkı vermeye gerek var mı, yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

freeman1968

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Emekli
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, Xiaomi mi5s'imi ghost screen sorunu için hepsiburada'ya göndermiştim süreç biraz uzadığı için ve benim ısrarla ürün takibim neticesi ile ürün alınarak tarafıma para iadesi yapılacağı bildirildi. Size sorum yine Xiaomi ile yola devam etmeyi düşünüyorum. Mİ6 ya da Mİ NOTE 3 modelleri arasında kaldım. mi5s deki ghost screen gibi kronik sorunları var mı, mi6 için aradaki farkı vermeye gerek var mı, yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Sizin açınızdan sevindim. Lg panellerde maalesef bu sorun var. Ben Mi5 aldım geçen sene GG Cepport'tan. Jdi panel geldi şansıma.
Sizin yerinizde olsam Mi Note3 alırdım. Mümkünse mavi renk olanı. Evet, Mi6 daha üst segment işlemciye sahip. Ancak Note3 işlemcisi de fena değil, kamera Mi6 ile aynı, ön kamera daha iyi, ram ve rom derseniz o da aynı. Ben Mi Note3 alırdım. Tabii ki bu benim kişisel tercihim. Karar yine de size ait. Ben artık Xiaomi'den başka telefon kullanmam bundan sonra.

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Sizin açınızdan sevindim. Lg panellerde maalesef bu sorun var. Ben Mi5 aldım geçen sene GG Cepport'tan. Jdi panel geldi şansıma.
Sizin yerinizde olsam Mi Note3 alırdım. Mümkünse mavi renk olanı. Evet, Mi6 daha üst segment işlemciye sahip. Ancak Note3 işlemcisi de fena değil, kamera Mi6 ile aynı, ön kamera daha iyi, ram ve rom derseniz o da aynı. Ben Mi Note3 alırdım. Tabii ki bu benim kişisel tercihim. Karar yine de size ait. Ben artık Xiaomi'den başka telefon kullanmam bundan sonra.

Bende şuan çevreme danışıyorum kime sorsam note 3 daha mantıklı diyor, galiba tercihim note 3 olacak hem lg panel gibi bir kronik sorunu olduğunu da duymadım. Alışveriş için ilgili tavırları ve kullanıcıdan yana politikası ile bana yardımcı olan Hepsiburada yine tercihim olacak ancak siyah ve mavi renk arasında çok kaldım mavi alıp da parıl parıl gezmesek mi, hiç öyle bir renk kullanmadım. :D

Oyla:

SessizFirtina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sero
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
7
Bende şuan çevreme danışıyorum kime sorsam note 3 daha mantıklı diyor, galiba tercihim note 3 olacak hem lg panel gibi bir kronik sorunu olduğunu da duymadım. Alışveriş için ilgili tavırları ve kullanıcıdan yana politikası ile bana yardımcı olan Hepsiburada yine tercihim olacak ancak siyah ve mavi renk arasında çok kaldım mavi alıp da parıl parıl gezmesek mi, hiç öyle bir renk kullanmadım. :D

LG panele sakın bulaşmayın. LG panelli Mi 6 kullanıyorum. Ghost Screen sorunu oldu. Pazartesi Hepsiburada ya yollayacağım değişim için.

Oyla:

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
LG panele sakın bulaşmayın. LG panelli Mi 6 kullanıyorum. Ghost Screen sorunu oldu. Pazartesi Hepsiburada ya yollayacağım değişim için.
Aynen şuan mi5s iadesinden sonra mi note 3 aldım ve Sharp panel geldi hiçbir sorun yok
Kos koca lg sin yani kaç yıldır bir ekran yapamıyor

Oyla:

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Meşhur ghost screen sorunu bende de oluştu ve Bende 23 temmuzda Hepsiburadanın vermiş olduğu yurtiçin kargoyla evoya tamir için yolladım 20 iş gününde yapılacağını belirtiyorlar bakalım sonuç ne olacak... Nasıl iade alınmasını sağladığını yazabilir misin tüketici hakem heyetine mi verdin yoksa başka bir şekilde mi birde ben aldığımda 1.300 tl idi şimdi ise Hepsiburadada aynı ürün 1.700 iade aldıklarında ödediğin ücretten mi aldılar çünkü haken heyetine verirsen aynı ürün yada misli bir ürünle değişimini yapmaları felan gerekli sanırım işlemlerini anlatabilirsem sevinirim...

Oyla:

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
bende lg4 var sağolsun evo kullanıcı hatasından dolayı geri iade etti bende tüketiciye verdim hepsiburadayı 3 sefer tamir oluyor para iadesi etmemek için elinden geleni yapıyorlar en son yine anakart değişti ve bir hafta kullanım sonunda ekranın yarısı siyah ve şu an tüketici hakem heyeti kararı bekliyorum ayrıca da 2 gün sonra garanti bitiyor.siz yine şanslızınız iade almışlar bir uraştığımız halde vermiyorlar.ama bende inat ettim para iadesini alıcam hepsiburadan.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
bende lg4 var sağolsun evo kullanıcı hatasından dolayı geri iade etti bende tüketiciye verdim hepsiburadayı 3 sefer tamir oluyor para iadesi etmemek için elinden geleni yapıyorlar en son yine anakart değişti ve bir hafta kullanım sonunda ekranın yarısı siyah ve şu an tüketici hakem heyeti kararı bekliyorum ayrıca da 2 gün sonra garanti bitiyor.siz yine şanslızınız iade almışlar bir uraştığımız halde vermiyorlar.ama bende inat ettim para iadesini alıcam hepsiburadan.

garantide gecen sureyi garanti suresine ekletme hakkin var.

lg ekranda gost olusturmak tamamen kullanimla alakali bende var suan 1 yili devirdi tik yok ama istesem 30dakikada cikartirim cok kolay :)

Oyla:

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
TLF bazen düzeliyor zaten servise gönderdim ayrıca tüketici hakem heyet kararını da bekliyorum yarın garanti süresi doluyor.hakem kararıda 14 toplancaklarmış.tlf anakart ekran hepsi dğeişti kamera hariç evo sözde sıfır tlf gönderdi ama sıfır tlf arka kamera çekmiyor ön kamera çekince ters bir şekilde çekiyordu onu halletiler bir hafta kalmadan tlf pert.ekran yarı siyah.

Oyla:

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
garantide gecen sureyi garanti suresine ekletme hakkin var.

lg ekranda gost olusturmak tamamen kullanimla alakali bende var suan 1 yili devirdi tik yok ama istesem 30dakikada cikartirim cok kolay :)
üstad o zaman ne yapmamak lazım ki bu ekranda gost oluşmasın. ayrıca LG , sharp vs ... panel bilgisini ne şekilde öğreniyorsunuz?
ve almadan önce bilme şansınız? nasıl olur? teşekkürler

Oyla:
Üst Alt