Yardım Xiaomi Mi 5s Telefon Şarjda Kapandı

birmahmutt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
1
ARKADAŞLAR XİAOMİ Mİ 5 S TELEFONUMU ŞARJA TAKTIM VE ŞARJ ALETİNDEN SES GELİP TELEFON KAPANDI ŞARJ ALETİ YANDI HERHALDE HER NEYSE TELEFONUM AÇILMIYOR HİÇ BİR TEPKİ VERMİYOR ŞARJI %7 İDİ EDL MOD FİLAN DEDİLER BİLMİYORUM HANGİ MOD YADA NE OLDU BİLGİ VEREBİLECEK BAŞINA BÖYLE BİRŞEY GELİP YARDIMCI OLACAK VARMI ACELE CEVAP VERİRSENİZ STAJIM VAR TELEFONDAN TAKVİM E BAKMAM LAZIM VE HEPSİ TELEFONDA KALDI LÜTFEN YARDIMCI OLUN@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ARKADAŞLAR XİAOMİ Mİ 5 S TELEFONUMU ŞARJA TAKTIM VE ŞARJ ALETİNDEN SES GELİP TELEFON KAPANDI ŞARJ ALETİ YANDI HERHALDE HER NEYSE TELEFONUM AÇILMIYOR HİÇ BİR TEPKİ VERMİYOR ŞARJI %7 İDİ EDL MOD FİLAN DEDİLER BİLMİYORUM HANGİ MOD YADA NE OLDU BİLGİ VEREBİLECEK BAŞINA BÖYLE BİRŞEY GELİP YARDIMCI OLACAK VARMI ACELE CEVAP VERİRSENİZ STAJIM VAR TELEFONDAN TAKVİM E BAKMAM LAZIM VE HEPSİ TELEFONDA KALDI LÜTFEN YARDIMCI OLUN@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

BEYLER LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

deneme

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Deneme
Cihazım
Mi Note
Konular
5
Garantisi var garantiye göndermenizi tavsiye ederim.

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Başka bir şarj aletine takıp şarj etmeyi denediniz mi?
Usb ile bilgisayara bağlayıp aygıt yöneticisine bakar mısınız cihazı görüyor mu? görüyorsa ne olarak görüyor?

Ve konu açarken tamamiyle büyük harfler kullanmayın. Şimdilik konu başlığınızı ben düzenledim.

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Başka bir şarj aletine takıp şarj etmeyi denediniz mi?
Usb ile bilgisayara bağlayıp aygıt yöneticisine bakar mısınız cihazı görüyor mu? görüyorsa ne olarak görüyor?

Ve konu açarken tamamiyle büyük harfler kullanmayın. Şimdilik konu başlığınızı ben düzenledim.
Hocama ek olarak forum kuralları gereği konu içeriğiniz tamamen kalın font ve tamamen büyük harfler içermez. Lütfen dikkat edelim.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt