Yardım Xiaomi mi 5s 7.9.22 güncelleme sorunu

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Beyler telefonu güncelledim yeniden başlattım parmak izi okumuyor ekle diyorum telefonun parmak izi yeri arkada diyor mi 5s telefon bişeyler oldu kilit ekranında çalışmıyor orta tuş fotoğraflara bakabilirsiniz başka kimsede oldu mu
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
[/url][/IMG]

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Beyler telefonu güncelledim yeniden başlattım parmak izi okumuyor ekle diyorum telefonun parmak izi yeri arkada diyor mi 5s telefon bişeyler oldu kilit ekranında çalışmıyor orta tuş fotoğraflara bakabilirsiniz başka kimsede oldu mu
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
[/url][/IMG]

7.9.22 ye 3 gün önce güncelledim aynı sorunu bendede verdi, zaten parmak izi sensörüm güncellemeden calısmamaya basladı hafif ekrana baskı yapınca parmak izimi okuyordu şuan garantiye gönderdim hayırlısı beklicem sonucu.

Oyla:

xiaomifast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
android
Cihazım
mi note pro
Konular
30
Dosya yöneticisi klasör gizledim fakat klasörler görünmüyor kilidi açıyorum görünmüyor yardım

Oyla:

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Otadan güncelledim hatta geri miuı 8 7.5.25 döndüm sonra bida güncelledim aynı sorun

Oyla:

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Miflash ile temiz kurulum yapın hocam öyle bir deneyin lütfen.
öyle yaptım hatta burda ana konu olarak başa tutturulan ögelerde kolay twrp/ root diye başlık var oranın dosyasıyla root atınca bu durum cıkıyormus onu anladım

Oyla:

yorgunzade

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
xa
Konular
0
7.9.22 ye 3 gün önce güncelledim aynı sorunu bendede verdi, zaten parmak izi sensörüm güncellemeden calısmamaya basladı hafif ekrana baskı yapınca parmak izimi okuyordu şuan garantiye gönderdim hayırlısı beklicem sonucu.
Benimde parmak izi okuyucum calismamaya başladı, parmak izini okumuyor. telefonum garantili ama fatura olmadan delta servis hiçbir işlem yapmiyor. Bu yüzden servise de yollayamiyorum. sonucu burda paylasirmisin, sorun yazilimsal mi donanimsal mi olduğunu.

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Benimde parmak izi okuyucum calismamaya başladı, parmak izini okumuyor. telefonum garantili ama fatura olmadan delta servis hiçbir işlem yapmiyor. Bu yüzden servise de yollayamiyorum. sonucu burda paylasirmisin, sorun yazilimsal mi donanimsal mi olduğunu.
Donanımsal olduğu anlaşıldı dün telefon elime geldi parmak izim çalışıyor yalnız yakınlık sensörünü takmayı unutmuşlar, sensör denen bişi yok ekranı sağa yatırıyorum sola yatıyor, sola yatırıyorum sağa dönüyor ayrı olarak dokunmatik takılmaya başladı dün aldım elime eyvallah parmak izini düzelttiniz daha da çok içine ettiler. Yarın tekrar göndereceğim (Evo Garanti)

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt