Xiaomi Mi 5 Pro Donma Sorunu

fuckerluffy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lütfullah
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
Arkadaşlar cihazım daha bir haftalık 128 GB Rom - 4 GB ram versiyon.

Unlock işlemini ve Global Devolopper rom yüklemesini dün bitirdim. Geldiğinde bile ufak donmalar vardı ben inanamıyordum işte Rom yükledim halen donmalar mevcut sebebi nedir anlayamıyorum. Mi 4 kullanıyordum eskiden Turbo Mode vardı onda bunda da böyle bir şey var mıdır lütfen yardım edin.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

Unlock işlemini ve Global Devolopper rom yüklemesini dün bitirdim. Geldiğinde bile ufak donmalar vardı ben inanamıyordum işte Rom yükledim halen donmalar mevcut sebebi nedir anlayamıyorum. Mi 4 kullanıyordum eskiden Turbo Mode vardı onda bunda da böyle bir şey var mıdır lütfen yardım edin.

Recovery Modda wipe cache ve Wipe Data Yapın. Fabrika Ayarlarına döndükten sonra Geliştirici Seçeneklerden Animasyonları düşürün. Tekrar Geliştirici Seçeneklerden Belleği En İyi Hale Getir Seçeneğini Yüksek olarak seçip, telefonu yeniden başlatın.

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Soylediginiz şey çok ilginç. Ben 3 aydan fazladır kullanıyorum en ufak bir dinma veya kasma yasamadim. Global kararlı surum kullanıyorum.

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72

Hiç ayar yapmasanız bile byle bir durumun olması garip. Tavsiyem EDL üzerinden cihaza sıfırdan ROM kurulumu yapmanız.

Üst Alt