Xiaomi Mi 5 Oreo test edenler !

'Sorular ve Yardım Talepleri' forumunda _CeKoCu_ tarafından 13 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Xiaomi mi 5 de Oreo test eden arkadaşlar sizce beklemeli miyiz. Yoksa günlük kullanıma uygun mu ? Görüşlerini yazabilir misiniz?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. kardeşim sık sık kasmalar oluyor.programlar geç açılıyor.biraz zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.Tabi kişisel görüşüm,olumsuz yönlendirme yapmak istemem...

3. Arkadaşlar çok gizli ne anlama geliyor bu haftaki güncelleme den sonra geldi bu yazı Screenshot_2018-03-13-19-51-37-235_com.android.updater.png

4. kapalı beta. Herkese dağıtılmayan sürümü almışsınız

_CeKoCu_ bunu beğendi.
  5. Acaba lineage os 15.1 mi kürsam askerlik öncesi kendime fanteziler arıyor gibi hissettim

6. lineage os eksikleri var gibi ben şu an pixel experience rom kullanıyorum. Şarj tüketimi biraz fazla global betaya geçmeyi düşünüyorum

_CeKoCu_ bunu beğendi.
  7. Bu haftaki güncelleme yi aldım ayrıca bi yükleme mi yapmam gerekiyor

8. En güzeli temiz kurulum yapıp kaldığım yoldan devam.etmek galiba

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. yok hayır hocam ayrıca yükleme yapmanıza gerek yok
    --- Birleştirilmiş mesaj, 13 Mart 2018Orijinal mesaj tarihi 13 Mart 2018 ---
    mi flash ile temiz kurulum yapmanızi öneririm diğer türlü cihazda bir önceki romun atıkları kalacaktır.

10. mi5 Eu rom android oreo 8.3.8 beta kullanıyorum. Pek bir sıkıntısı yok kullanılamayacak gibi degil. olan ufak hatalar da zamanla düzelecektir. Gözle görülecek bir degişiklik yok .

_CeKoCu_ bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...