Yardım Xiaomi mi 5 Global Stable Rom bulamıyorum.

botanekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
botan
Cihazım
mi5
Konular
6
Merhaba iyi günler,
2 Gündür parmak izi sensörüm çalışmıyor ve ayarlardan da bir anda kayboldu bu sorunu forumda aradım yaşayan arkadaşların önerilerini denedim fakat hiçbiri olmadı son olarak telefonu sıfırladım fakat yine düzelmedi heyecanla güncelleme gelir mi diye beklerken tesadüfen 9.6.1.0 güncellemesi geldi heyecanla yükledim fakat parmak izine dair hiçbir ayar yok ve sorun devam ediyor ben de temiz kurulum denemek için Global stable rom aradım fakat miui sitesinde sadece developer rom mevcut stable bulamıyorum sadece telefon tarayıcısından girince stable çıkıyor o dosya da sanırım flasbootta kullanılmıyor telefon üzerinden günellemek için diye düşünüyorum. Fikirlerinizi belirtir ve yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler.

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
anladığım kadarıyla telefonunuzun bootloader kilidi açık ve twrp yüklü. xiaomi.eu'dan 9,5.2 versiyon stabil romu twrp ile yükleyebilirsiniz.

Oyla:

botanekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
botan
Cihazım
mi5
Konular
6
anladığım kadarıyla telefonunuzun bootloader kilidi açık ve twrp yüklü. xiaomi.eu'dan 9,5.2 versiyon stabil romu twrp ile yükleyebilirsiniz.
Evet doğru fakat 9.5.2 android 7 ben son güncelleme ile android 8 e geçtim yani dediğiniz romu yüklersem sürüm düşürme olduğu için hata alır mıyım?

Oyla:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Evet doğru fakat 9.5.2 android 7 ben son güncelleme ile android 8 e geçtim yani dediğiniz romu yüklersem sürüm düşürme olduğu için hata alır mıyım?
hata alma ihtimaliniz olabilir, ingilizce bilginiz varsa en.miui.com'dan konuyu sorgulayabilirsiniz.

Oyla:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Merhaba iyi günler,
2 Gündür parmak izi sensörüm çalışmıyor ve ayarlardan da bir anda kayboldu bu sorunu forumda aradım yaşayan arkadaşların önerilerini denedim fakat hiçbiri olmadı son olarak telefonu sıfırladım fakat yine düzelmedi heyecanla güncelleme gelir mi diye beklerken tesadüfen 9.6.1.0 güncellemesi geldi heyecanla yükledim fakat parmak izine dair hiçbir ayar yok ve sorun devam ediyor ben de temiz kurulum denemek için Global stable rom aradım fakat miui sitesinde sadece developer rom mevcut stable bulamıyorum sadece telefon tarayıcısından girince stable çıkıyor o dosya da sanırım flasbootta kullanılmıyor telefon üzerinden günellemek için diye düşünüyorum. Fikirlerinizi belirtir ve yardımcı olursanız çok mutlu olurum teşekkürler.

9.6.1.0 Global Stable Beta Rom Güncellemesi belli kullanıcılara dağıtıldı.

Buyrun mevcut 9.5.5.0 Global Stable Rom
Fastboot Link:

Recovery Link:

Oyla:

botanekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
botan
Cihazım
mi5
Konular
6
9.6.1.0 Global Stable Beta Rom Güncellemesi belli kullanıcılara dağıtıldı.

Buyrun mevcut 9.5.5.0 Global Stable Rom
Fastboot Link:

Recovery Link:

9.6.1.0 güncellemesi aldım ve şuan yüklü. Bir Rom buldum en.miui da sanırım aradığım link bu doğru mu?

konu linki:

Oyla:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
9.6.1.0 güncellemesi aldım ve şuan yüklü. Bir Rom buldum en.miui da sanırım aradığım link bu doğru mu?

konu linki:

Evet doğru da WhatsApp Bildirimlerinde Bildirim ışığı yanmıyor bilginiz olsun. Düzeltmede yapılmadı bunun için.

Oyla:

botanekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
botan
Cihazım
mi5
Konular
6
Evet doğru da WhatsApp Bildirimlerinde Bildirim ışığı yanmıyor bilginiz olsun. Düzeltmede yapılmadı bunun için.
Aynen bildirim ışıkları yanmıyor parmak izi sorunumun düzelmesini daha çok istiyorum :) teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt